Zimní Kypr – Larnaka z Vídně
24.11.2023

Zimní Kypr – Larnaka z Vídně

645

O této nabídce

Skvělou destinací, kam se zaletět ohřát za pár korun, je bezpochyby Kypr. Do města Larnaka (LCA) jsou k mání letenky z Vídně na křídlech aerolinky Wizz Air za 645 Kč. Opět u růžového dopravce platí, že na nejnižší ceny dosáhnou členové Wizz Discount Clubu při nákupu na jeho stránkách. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí již při první zpáteční letence. Termínů dovolené na Kypru pořídíte několik od ledna do března příštího roku, určitě si vybere každý. Jako příkladový termín uvádíme odlet 21. a návrat 25. ledna.

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo s maximálními rozměry 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 1 018 Kč za jeden směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 460 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Za příjemnými teplotami na Kypr

Jednoho dne, jak legendy povídají, se v mořské pěně nedaleko ostrova Kypr zrodila řecká bohyně lásky a krásy Afrodité. Povstala z vln a na lastuře byla nesena větrem až na obnažený břeh. Půvabná bohyně započala odívat zemi kvítím a naplňovat všechny tvory rozkoší. Ať už je legenda pravdivá anebo není, tento středomořský ostrov oslavuje Afroditinu krásu a celý sladce voní, jeho háje vás učarují. Smočte svá těla v tyrkysové vodě, kochejte se skalistými scenériemi. Žasněte nad historickým bohatstvím města Pafos a úchvatnými ruinami v Amathusu. Potěšte své chuťové pohárky místními pokrmy a omamte rozum pálenkou z hroznů zvanou zivania.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si na Kypru auto a prozkoumejte nejen historické památky ostrova. Perfektní vůz najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 2 330 Kč na týden.

Podmínky pro cestování

Cesta na Kypr

Cesty na Kypr jsou zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus na Kypru“.

Náhled letenky z Vídně do Larnaky za 645 Kč
Zimní Kypr – Larnaka z Vídně

Bude se hodit

Letiště Larnaka (LCA)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)