Zimní Benátky z Prahy + extra tip na karneval
12.10.2022

Zimní Benátky z Prahy + extra tip na karneval

498

O této nabídce

Vyrazit na romantický prodloužený výlet do Benátek není nikdo šlápnutím vedle. Překvapte proto svou drahou polovičku výletem do „italské klasiky“ během některého z lednových víkendů. V rezervačním systému aerolinky Wizz Air ulovíte Benátky z Prahy díky zpátečním letenkám za 498 Kč (cena tradičně platí pro členy WDC a nečlenové zaplatí 996 Kč). Odlety z Prahy jsou v pátek večer, zatímco návraty připadají na pondělní podvečer.

Pokud vás láká zažít specifickou atmosféru během Benátského karnevalu, který se v příštím roce koná od 11. do 21. února (ale již první únorový víkend zažijete „Pre-carneval“), zaleťte si do Benátek právě v únoru. Na lepší ceny v tomto případě narazíte v nabídce Ryanairu. Ten létá na sousední letišti v Trevisu v úterý/čtvrtek/sobotu/neděli – ideální tedy bude termín výletu do soboty do úterý. Zpáteční letenky z Prahy do Benátek na karneval ulovíte v termínu od 11. do 14. února za 1 499 Kč!

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vyraz objevovat Benátky

Ach ty romantické Benátky! Poseté historickými paláci, protkané kanály a po třpytivé hladině jejich vod klouzají typické gondoly. Benátské kouzlo vás svádí už jen při pomyšlení na to město, ale jakmile tam poprvé vkročíte, stejně neuvěříte vlastním očím. Zapomeňte na cokoli co má kola, malebnými uličkami se procházejte pěšky nebo plujte na palubě gondoly či vaporetta. Navštivte náměstí svatého Marka, žasněte nad jeho bazilikou a slavnou věží Torre dell’Orologio. Vyjděte na téměř stometrovou Campanile a nechte se omámit výhledem nad taškami střech. Zvlášť působivý je v době, kdy slunce jde spát a město se celé rozzáří díky spoustě lamp.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Benátek za 498 Kč

Zimní Benátky z Prahy + extra tip na karneval


Bude se hodit

Letiště Benátky Marco Polo (VCE)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)