Zimní Andalusie: z Vídně do Malagy
30.10.2022

Zimní Andalusie: z Vídně do Malagy

980

O této nabídce

Pořídit levné letenky do Malagy s odletem z Prahy bude v letošní zimní sezoně vcelku problém. Nastřelené ceny Smartwings a proškrtaný letový řád Eurowings nám velí porozhlédnout se po nich jinde. Kdo nevidí překážku v odletech z Vídně, může s klidem zabrousit do nabídky Ryanairu a Wizz Airu. U těchto nízkonákladových dopravců naleznete dostatek levných letenek do Andalusie po celou zimu. V rezervačním systému Wizz Airu, který na lince létá 3× týdně (pondělí, středa, pátek), pořídíte letenky z Vídně do Malagy klidně jen na prodloužené víkendy za 980 Kč (cena platný pro členy WDC, ostatní si zaplatí 1 470 Kč). U Ryanairu pak nejlépe vychází týdenní lednové pobyty od pátku do pátku s letenkami od 15 stokorun (kromě pátku irský dopravce na lince bude létat také ve středu, sobotu a neděli).

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Abyste prozkoumali všechna krásná zákoutí španělské Andalusie, bude se vám zajisté hodit vlastní auťák. Mrkněte se do naší autopůjčovny na dostupné možnosti a nenechte nic náhodě. Během listopadu a prosince vás týdenní pronájem malého vozu vyjde kolem 2 tisíc Kč.

Náhled letenky z Vídně do Malagy za 980 Kč

Zimní Andalusie: z Vídně do Malagy


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)