Ze Slovenska do Afriky: Keňa z Košic
24.7.2023

Ze Slovenska do Afriky: Keňa z Košic

10 497

O této nabídce

Dnes vám servírujeme tip na letenky, který potěší zejména cestující ze Slovenska. Spolupráce aerolinek Austrian Airlines a Lufhansa totiž přináší zpáteční letenky z Košic do Keni, konkrétně do hlavního města Nairobi (NBO). Letenky jsou k mání za 10 497 Kč a v ceně máte i odbavené zavazadlo. Termínů je k mání víc než dost od října do března příštího roku s výjimkou Vánoc. Vyrazte na pravé africké safari například v termínu od 7. do 26. března. Po cestě vás čekají dva přestupy – ve Vídni (VIE) a Frankfurtu (FRA). 

Jak jsme již avizovali, v ceně letenky máte odbavené zavazadlo do 23 kg. Dále si na palubu vezmete příruční zavazadlo o max. rozměrech 55 × 40 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedačku před vámi. Na dálkových letech vás čeká občerstvení a nápoje zdarma, na krátkých linkách se můžete těšit na malou svačinku.

Na safari do Keni

Keňa, to je ta ryzí, nefalšovaná africká divočina. Snad milion plameňáků se tam zrcadlí na hladině jezera Nakuru, nekončící stáda pakoňů táhnou během své migrace oranžovou krajinou. Vydejte se do nespoutané Maasai Mara a nasbírejte všechny z velké pětky – slona, nosorožce, buvola, lva a levharta skvrnitého nebo objevujte rezervaci Tsavo. Zvířata tam jsou poprášená červenou hlínou, snad jak kdyby byla tvarovaná z keramiky. Posnídejte s žirafami v hotýlku Giraffe Manor nebo se vydejte za mořskými velikány – zpívajícími keporkaky, plavajícími do keňských vod rodit mláďata.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Keni

Pro vstup na území Keni potřebujete vízum, které získáte online na oficiálních stránkách za 51 USD. Podmínky vstupu spojené s koronavirem jsou zrušeny. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Keni“.

Náhled letenky z Košic do Keni za 10 497 Kč
Ze Slovenska do Afriky: Keňa z Košic

Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Nairobi Jomo Kenyatta (NBO)

Letiště Vídeň (VIE)

Austrian Airlines

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)