Zažij italskou Kampánii: do Neapole z Prahy
11.7.2023

Zažij italskou Kampánii: do Neapole z Prahy

od 700

O této nabídce

Zažijte Kampánii – nádhernou Neapol, oblíbené Capri, majestátní Vesuv a malebné vesničky na Amalfitánském pobřeží. Díky aerolince Wizz Air ulovíte letenky do Neapole z Prahy od 700 Kč. Na nejnižší ceny dosáhnou členové Wizz Discount Clubu, ostatní si musí trochu připlatit. Létáte-li alespoň ve dvou, zakoupení členství se vám vyplatí již od první zpáteční letenky. Levné letenky do Itálie jsou k mání od poloviny srpna do října. Jako příkladový termín za 700 Kč uvádíme odlet 12. a návrat 19. října.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte ve službě Priority od 785 Kč/směr a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 540 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Kampánie vás nadchne

Kampánie je jedním z nejkrásnějších italských regionů, a to pro svou historickou architekturu, umění, krajinu i gastronomii. To samotné spojení výborného italského jídla s pohledem na dramatický Vesuv prostě nemá konkurenci. K tomu si přidejte sklenku plného červeného Taurasi, prohlídku proslulých antických Pompejí a výlet po pitoreskním Amalfitánském pobřeží, a dokonalá dovolená je na světě. Doporučujeme navštívit také Neapolskou katedrálu, přímořská městečka Salerno a Positano strmě se svažující až k hladině Tyrhénského moře, královský palác se zahradami Caserta hravě konkurující tomu ve francouzském Versailles a samozřejmě ochutnat špagety s mušlemi alle vongole a čerstvou rybu vařenou s rajčaty pesce all’acqua pazza nebo lahodné risotto alla pescatora.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Do Itálie si zaletíte již zcela bez omezení. Více informací nalezete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Prahy do Neapole za 700 Kč
Zažij italskou Kampánii: do Neapole z Prahy

Bude se hodit

Letiště Neapol (NAP)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)