Západní Austrálie: Perth z Prahy s Turkish Airlines
9.2.2024

Západní Austrálie: Perth z Prahy s Turkish Airlines

22 757

O této nabídce

Láká vás západní Austrálie a máte v hledáčku letenky do města Perth? Ten je nyní k mání na letech z Prahy, které nabízí skvělý dopravce Turkish Airlines. Za zpáteční letenky zaplatíte 22 757 Kč na březnové termíny. Po cestě vás čekají 2 přestupy, a to v Istanbulu (IST) a Kuala Lumpur (KUL). Prozkoumejte Austrálii například v termínu od 17. do 24. března.

Skvělým benefitem Turkish Airlines je přeprava odbaveného zavazadla do 30 kg. Na palubu si s sebou vezmete kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 23 cm a osobní věc (malý batoh nebo kabelku). Během letů se můžete těšit na širokou nabídku nápojů a občerstvení.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Poznejte zemi protinožců

Shrnout důvody proč navštívit Austrálii jen v pár větách snad ani není možné. Austrálie je prostě srdcovka, jiný svět a přesto kulturou tomu našemu tak podobná. Její zlatavé pobřeží je lemováno vysokánskými mrakodrapy i písky nekonečných pláží, pod vodou kopírované pestrými barvami Velkého bariérového útesu. Oceán je obývaný delfíny i majestátními velrybami. Drsný příboj vábí k surfování, husté džungle k poznávání a krása přírodních scenérií vás nenechá spát. V korunách stromů se schovávají roztomilé koaly a červenými pouštěmi skákají klokani. Staňte v úžasu před posvátným kamenem Uluru, ctěte ale prosím víru aboridžinců a nevystupujte na něj.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Austrálie

Před cestou do Austrálie si nezapomeňte vyřídit eVisitor vízum a při vyplnění se můžete mrknout na náš návod. Očkování ani negativní test již nejsou třeba.

Přestup v Turecku i Malajsii je zcela bez omezení.

Náhled letenky z Prahy do Perthu za 22 757 Kč
Západní Austrálie: Perth z Prahy s Turkish Airlines

Bude se hodit

Letiště Kuala Lumpur (KUL)

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)