Začátkem léta z Vídně na Korfu
22.4.2024

Začátkem léta z Vídně na Korfu

od 1 162

O této nabídce

Naplánujte si letní dovolenou v oblíbeném Řecku. Maďarská aerolinka Wizz Air nabízí zpáteční letenky z Vídně na ostrov Korfu, které pořídíte od 1 162 Kč. Klasicky platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence. Termíny jsou k mání začátkem léta, a to od konce června a po téměř celý červenec – tedy v hlavní sezóně. Zaleťte si odpočinout do Řecka například v termínu od 16. do 25. července. 

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm zdarma. Pokud si chcete vzít větší kabinové zavazadlo, přikoupíte si ho v rámci služby Priority od 348 Kč za směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 1 640 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Letní dovolená na Korfu

Zaleťte si odpočívat na bělostné pláže lemované borovicemi, ochutnat středomořskou kuchyni vyzrálou na slunci a popíjet víno s přáteli nebo s rodinou. Korfu je druhý největší ostrov Jónského moře a jedním z toho nejlepšího, co může Řecko nabídnout. Pokud se chcete vyhnout klasickým turistickým cílům a přeplněným atrakcím, doporučujeme vyjet si pronajatým autem do vnitrozemí a poznávat staré vesničky rozeseté po pohoří, mnohé z nich datující až do 14. století. Pochopte místní kulturu na jednom z celé řady místních festivalů a slavností, nechte se místními pohostit, a v každém případě ochutnejte tradiční pastitsadu nebo lehce pikantní savoro. Korfu je o zpěvu, tanci a užívání si života, tak se vnořte do místní nálady plnými doušky a my vám garantujeme, že už nikdy nebudete chtít odejít.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si káru a prozkoumejte také korfské vnitrozemí. Perfektní auto na vás čeká v naší autopůjčovně, kde za něj zaplatíte od 1 102 Kč na den.

Náhled letenky z Vídně na Korfu za 1 162 Kč

Začátkem léta z Vídně na Korfu


Bude se hodit

Letiště Korfu (CFU)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)