Za polární září na Island z Vídně a Wroclawi
24.6.2020

Za polární září na Island z Vídně a Wroclawi

720

O této nabídce

Dnešní akční nabídky Wizz Airu nemají konce. Další velmi lákavou destinací dostupnou za pár stovek je podzimní Island. Nejlevnější zpáteční letenky do Reykjavíku pořídíte z polské Wroclawi, a to už za 720 Kč. Cestu je také možné naplánovat s odletem z Vídně. Zde za zpáteční letenku zaplatíte i tak velmi příznivých 1 147 Kč. Na nejnižší cenu tradičně dosáhnout pouze členové Wizz Air Discount Clubu. Pokud členstvím ještě nedisponujete, doporučujeme ho zakoupit. Budete-li totiž za krásami podzimního Islandu cestovat alespoň ve dvojici, nákup členství se vám rozhodně vyplatí.

Podle aktuálních podmínek je potřeba se při vstupu na Island prokázat negativním koronavirovým testem nebo se podrobit dvoutýdenní izolaci. Ten si můžete udělat buď v tuzemsku za 1 700 Kč nebo o něco dráž přímo na letišti v Reykjavíku. Osobně si však myslíme, že tato opatření budou brzy zrušena a podmínky pro cestování na Island na podzim už budou jako dřív.

Proč navštívit Island?

Po tomhle výletě nejspíš skončíte s nachlazením a pořádnými puchýři na nohou, a stejně nebudete litovat. Ty živelné islandské sopky, majestátní vodopády a dechberoucí měsíční krajina prostě navždy zůstanou ve vašich srdcích. Půjčte si v Reykjavíku auto a objeďte ostrov celý dokola, zdolejte třeba ledovec Skaftafellsjökull nebo se vydejte za dobrodružstvím do Duhových hor. A až přijde čas na zaslouženou termální lázeň, smočte svá znavená těla v “profláklé” Modré laguně anebo dejte přednost jednomu z utajených horkých jezírek rozesetých po nespoutané islandské krajině.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Wizz Air
 • Zavazadla: malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: říjen & listopad 2020
 • Termíny:
  • z Wroclawi
   • 7. – 16. říjen za 900 Kč (1 241 Kč bez WDC)
   • 21. – 30. říjen za 720 Kč (1 091 Kč bez WDC)
   • 6. – 13. listopad za 900 Kč (1 241 Kč bez WDC)
  • z Vídně
   • 6. – 8. říjen za 1 147 Kč (1 522 Kč bez WDC)
   • 8. – 13. říjen za 1 147 Kč (1 522 Kč bez WDC)
   • 7. – 14. listopad za 1 415 Kč (1 815 Kč bez WDC)

Ubytování

Ubytování na Islandu se řadí mezi nejdražší na světě. Proto si na noclehy vyčleňte trochu větší budget než v jiných destinacích. Přímo v Reykjavíku se můžete ubytovat například zde v Apartment K za 920 Kč/os./noc. Pokud nejste tolik nároční, lze zvolit i levnější variantu se sdílenou koupelnou v hotelu Brim za 682 Kč/os./noc. Další nabídku ubytovacích kapacit na Islandu hledejte klasicky na Bookingu a AirBnB.

Autopůjčovna

Na Islandu se vám bude bezesporu hodit vlastní kára. Jen díky ní stihnete za dobu svého pobytu vytěžit maximum a především budete pány svého vlastního času. Na nabídku těch nejlepších dostupných aut mrkněte do naší autopůjčovny.

Náhled zpátečních letenek z Wroclawi do Reykjavíku za 720 Kč

Za polární září na Island z Vídně a Wroclawi

Náhled zpátečních letenek z Vídně do Reykjavíku za 1 147 Kč

Za polární září na Island z Vídně a Wroclawi


Bude se hodit

Letiště Keflavík (KEF)

Letiště Vídeň (VIE)

Letiště Vratislav (WRO)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)