Za nespoutanou přírodou do USA na Aljašku (z Vídně)
20.8.2020

Za nespoutanou přírodou do USA na Aljašku (z Vídně)

10 779

O této nabídce

(EDIT 12:40): Vypadá to, že tarif už byl bohužel opraven. Cena letenek se tak vrátila na cca 16 tisíc Kč….

Divoká a nespoutaná příroda na severu severoamerického kontinentu se vám zaručeně vryje hluboko pod kůži. Aljaška se nachází na „travel bucket listu“ nejednoho cestovatele, a proto byste měli u této akční nabídky výrazně zpozornět. Aerolinky z letecké aliance SkyTeam (Air France, Delta, KLM a Virgin Atlantic) nabízí zpáteční letenky z Vídně na Aljašku do města Anchorage za parádních 10 779 Kč. V obou směrech vás čekají dva přestupy – v kalendářích níže si vyberte, zdali raději poletíte přes Amsterdam či Paříž. Základní tarif pak obsahuje jen příruční zavazadlo s limitem 12 kg, to odbavené s limitem 23 kg si bude třeba připlatit za 50 €/ks/směr.

Vydejte za zážitky na Aljašku třeba v příkladovém termínu >> od 3. do 20. června 2021. 

Aljaška jako životní zážitek

Arktické léto na Aljašce je jedním dlouhým dnem. Jedním dlouhým dnem jak stvořeným pro dobrodružství! Toulejte se krajinou, zdolávejte hory. Pozorujte tlamy mohutných medvědů lapající po lososu. Obujte mačky a cepíny pevně sevřete ve svých dlaních, pokořte ledovec. Slovo epický zde získává úplně jiných rozměrů a významu. Není to scenérie pro křehké květinky, není to místo pro turisty rozmazlené luxusem. Aljašská příroda je ryzí, drsná, divoká, nepromíjející. Aljašská příroda je ale také spravedlivá a váš respekt a odhodlání odmění krásou, jakou jste ještě neviděli. Tak na co ještě čekáte?

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Širokou nabídku ubytování naleznete tradičně na Bookingu, Hotels a AirBnB. Vzhledem k dostupným termínům však s  potenciální rezervací bydla ještě nějaký týden vyčkejte a sledujte vývoj epidemiologické situace. Případně později bookujte ubytování nabízející bezplatnou možnost změny či zrušení rezervace.

Víza

Pro cesty do USA potřebujete kromě platného biometrického pasu také elektronickou registraci ESTA, kterou pořídíte snadno za 14 USD. Vše máte vyklikané během několika jednotek minut na této stránce, registrace bývá schválená obratem. Co je k ní potřeba najdete v našem návodu.

Autopůjčovna

Půjčte si auťák hned po příletu na letišti v Anchorage. Nabídku dostupných vozidel naleznete v naší autopůjčovně! 

Náhled letenky z Vídně do Anchorage za 10 779 Kč

Za nespoutanou přírodou do USA na Aljašku (z Vídně)


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Letiště Vídeň (VIE)

Air France

Delta Air Lines

KLM

Virgin Atlantic

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)