Za krásnou přírodou do západní Kanady (z Prahy)
4.8.2020

Za krásnou přírodou do západní Kanady (z Prahy)

10 819

O této nabídce

Naplánujte si na příští rok výlet do západní Kanady, kde vám dozajista učaruje tamější panenská příroda. Díky aktuálním akčním tarifům letecké společnosti Air Canada a jejím aliančním partnerům (Austrian Airlines, Lufthansa a Swiss Air Lines) se můžete vypravit z Prahy na samotný západ severoamerického kontinentu do Vancouveru za 10 819 Kč. Dostupné jsou ale také letenky z Prahy do města Calgary ležícího v provincii Alberta, a to za 12 471 Kč. Naším tipem je ovšem otevřená letenka kombinující přílet do Calgary a návrat zpět domů z Vancouveru, která přímo vybízí k podniknutí parádního road-tripu po západní Kanadě. Takováto open-jaw letenka vás například v termínu od 12. do 27. června 2021 vyjde na 11 469 Kč.

PS: Volné cestování do Kanady prozatím není možné, proto bychom se při vybírání termínů soustředili až na ty v nadcházejícím kalendářním roce.

Zaleťsi do Vancouveru

Kanadský Vancouver je přehlídkou nejen do mraků drápajících se mrakodrapů, ale také té nejnádhernější přírody, kterou Matka příroda na Zemi vytvořila. Z jedné strany zvrásněná krajina a mohutná zalesněná pohoří přikrytá bílou peřinou třpytivého sněhu, z té druhé zas klid a mír Tichého oceánu. Tak se vydejte po vlnách za tajemným zpěvem velryb anebo po kopcích, obdivujíc nesmírné výhledy z dálnice Sea to Sky vedoucí až do Whistleru. I Vancouver samotný toho hodně nabízí, od muzea antropologie, přes pláže, parky a galerie, až po úžasnou vyhlídku Vancouver Lookout. Vstupenka sice stojí skoro 20 dolarů, ale platí po celý den a tak se ráno můžete kochat východem slunce, odpoledne pozorovat ruch velkoměsta a večer se vrátit a sledovat soumrak a barevná světla zdobící celé panorama.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Širokou nabídku ubytování naleznete tradičně na Bookingu, Hotels a AirBnB. Vzhledem k dostupným termínům však s  potenciální rezervací bydla ještě nějaký týden vyčkejte a sledujte vývoj epidemiologické situace. Případně bookujte ubytování nabízející bezplatnou možnost změny či zrušení rezervace.

Víza

Před cestou do Kanady si bude potřeba předem zajistit elektronickou registraci eTA. To hravě zmáknete na těchto stránkách za pár minut a po zaplacení správního poplatku 7 CAD je vaše. Podrobný návod, jak na eTu, naleznete v našem článku.

Autopůjčovna

Kupte si open-jaw letenku s příletem do Calgary + návratem z Vancouveru a naplánujte si road-trip západní Kanadou. Hodit se vám každopádně bude vlastní kára! Tak se mrkněte do naší autopůjčovny, kde jich naleznete nespočet!

Náhled letenky z Prahy do Vancouveru za 10 819 Kč

Za krásnou přírodou do západní Kanady (z Prahy)

Náhled open-jaw letenky z Prahy do Calgary a návratem z Vancouveru za 11 469 Kč

Za krásnou přírodou do západní Kanady (z Prahy)

 


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Praha (PRG)

Air Canada

Austrian Airlines

Lufthansa

Swiss International Air Lines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)