Za krásami Norska: z Krakova do Stavangeru
23.2.2024

Za krásami Norska: z Krakova do Stavangeru

od 704

O této nabídce

Pro milovníky přírody a dechberoucích výhledů je ideální destinací bezpochyby Norsko a jeho fjordy. Levné letenky z Krakova do Stavangeru, který je ideálním výchozím bodem pro poznávání jižního Norska, nabízí aerolinka Wizz Air. Pořídíte je od 704 Kč na termíny od března až do června. Klasicky platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence. Zaleťte si do Stavangeru například v termínu od 12. do 19. března. 

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte od 875 Kč za směr v rámci služby Priority. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde na jednosměrný příplatek od 1 092 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Krakov.

Za norskými fjordy

Vychutnejte si vřelou severskou atmosféru, omrkněte staré město, přístav a jedno z úchvatných muzeí. Stavanger je ale především ideální branou do světa trollů a lesních víl, tak se vydejte na procházku přes majestátní hory tyčící se nad vodami Lysefjordu a dechberoucí krajinou. Zastavte se na stolové vyhlídce Preikestolen nebo poslechněte volání divočiny a pokračujte až do zapomenutého Lysebotnu. Tou pravou výzvou je drsný Kjeragbolten, kámen uvízlý vysoko mezi dvěma skalami nad děsivou kilometrovou propastí. Troufnete si na něj?

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Plánujete objet všechna krásná místa po vlastní ose? Zabruste do naší autopůjčovny, kde najdete perfektní káru, která vás vyjde od 1 073 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Norska

Dechberoucí Norsko má dveře otevřené a očkování nebo negativní test již nepotřebujete. Aktuální informace najdete na naší stránce „Koronavirus v Norsku“.

Náhled letenky z Krakova do Stavangeru za 704 Kč

Za krásami Norska: z Krakova do Stavangeru


Bude se hodit

Letiště Krakov (KRK)

Letiště Stavanger (SVG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)