Za karibskou pohodou na Jamajku: z Vídně do Montego Bay
7.7.2023

Za karibskou pohodou na Jamajku: z Vídně do Montego Bay

14 152

O této nabídce

Akční letenky na Jamajku nejsou zrovna pravidelným zbožím, jenž by se objevovalo na skladě s levnými letenkami. Využijte proto nového spojení z Curychu do Montego Bay, které bude od podzimních dnů nabízet aerolinka Edelweiss (dcera Swiss International Air Lines), a přilepte k němu lety z nedaleké Vídně. Zpáteční letenky z Vídně do Montego Bay ulovíte v rezervačním systému dopravce od 14 152 Kč.

Mezi Curychem a cílovou destinací se bude létat každé úterý. Levné letenky proto lovte na týdenní či dvoutýdenní pobyty (primárně během října). Přískoky z Vídně (VIE) do Curychu (ZRH) zajistí Austrian Airlines. Základní tarif „Economy Light“ zahrnuje přepravu standardního příručního zavazadla. Pokud byste potřebovali cestovat s odbaveným, kupte letenky ve vyšším tarifu „Economy Basic“ s příplatkem á 35 € / směr.

Za pohodou na Jamajku

Jamajka bude taková, jakou si ji uděláte. Můžete obchodit největší turistické atrakce, kde na vás čekají krom nekonečných davů také zlodějíčkové připraveni ulehčit vašim zavazadlům. Nebo můžete vyrazit do Blue Mountains na kávovou plantáž a ochutnat nejlepší kávu světa, či odpočívat v zátoce Runaway, kde vás nebude rušit vůbec nic. Vydat se na korálové útesy se šnorchlem, nebo lodí s proskleným dnem pozorovat želvy a miliony ryb. Pobavit se s místními u sklenky pravého jamajského rumu, projít úchvatné řemeslné trhy v Kingstonu, zakousnout se do chicken jerk – pomalu, nad otevřeným ohněm, grilovaného šťavnatého masíčka a na Black river se pozdravit s krokodýly. I úchvatná a bezpečná může Jamajka být!

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Jamajku

Cestování na Jamajku je už zcela bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Jamajce“.

Náhled letenky z Vídně do  Bay za 14 152 Kč

Za karibskou pohodou na Jamajku: z Vídně do Montego Bay


Bude se hodit

Letiště Curych (ZRH)

Letiště Vídeň (VIE)

Austrian Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)