Z Vídně za exotikou na karibský ostrov Barbados
27.7.2022

Z Vídně za exotikou na karibský ostrov Barbados

11 443

O této nabídce

Také dnes pokračujeme v krasojízdě napříč rezervačním systémem letecké společnosti Air Canada a lovíme pro vás další atraktivní letenky s cílem v Karibiku! Tentokráte se nám na mušku dostal jeden z Návětrných ostrovů Malých Antil, a to Barbados! Zpáteční letenky z Vídně na Barbados (do města Bridgetown) ulovíte za bezvadnou cenu 11 443 Kč! 

Základní tarif obsahuje přepravu příručního zavazadla, s nímž si ale v Karibiku bez problémů vystačíte. Routing zahrnuje jeden přestup v Torontu v obou směrech – přestup na cestě do Karibiku je hladký (volte nedělní odlety), zatímco ten během návratu poněkud delší (cca 22 hodin). Delší stopover v Kanadě ale jednoduše využijete k prohlídce města i odpočinku na hotelu.

Podmínky pro cestování

Cesta na Barbados

Před cestou na Barbados je nutné disponovat ideálně dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas) a vyplněným formulářem. Více informací naleznete v našem průvodci „Koronavirus na Barbadosu“.

Přestupy v Kanadě

Aktuálně byste kvůli routingu přes Toronto museli předkládat doklad o očkování a taktéž elektronickou registraci eTA. Do zimních měsíců ale zbývá ještě dost času a doufáme, že i pravidla pro cestování do Kanady budou uvolněna. Jejich aktuální podobu můžete pravidelně sledovat v naše průvodci „Koronavirus v Kanadě“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Zaleťsi na Barbados

Narůžovělý písek rámovaný průzračným mořem, pod jehož třpytivou hladinou prosvítají korály rozmanitých barev, tvarů a velikostí. Vysokánské palmy stínící pobřeží. Podvodnímu království kralující ladné karety obrovské. Hořkosladká chuť šťávy ze stromu mauby, osvěžující v žáru tropů pod karibským sluncem. Přehlídka stalagmitů, stalaktitů a stalagnátů honosné Harrisonovy jeskyně. Směs tradiční kultury a koloniální britské, vytvářející fascinující kolorit. Ostrov zaslíbený milovníkům surfování, vášnivým potápěčům, i lidem, co jen mají rádi pohodu, moře a písek. To je Barbados.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Barbados za 11 443 Kč

Z Vídně za exotikou na karibský ostrov Barbados


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Air Canada

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)