Z Vídně na zimní Island
27.11.2023

Z Vídně na zimní Island

1 345

O této nabídce

Chcete alespoň jednou za život spatřit dechberoucí polární záři? Vydejte se z Vídně na zimní Island a rozhodně nebudete litovat. Zpáteční letenky nabízí aerolinka Wizz Air od 1 345 Kč, a to od prosince do března příštího roku – včetně Vánoc. Na nejnižší ceny dosáhnou členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce – cestujete-li alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence. Navštivte Island například v termínu od 3. do 6. prosince. Cílovým letištěm pro vás bude Keflavík (KEF).

Zdarma si na Island vezmete příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 1 219 Kč v jednom směru. Desetikilové odbavené zavazadlo vás vyjde za jednosměrný příplatek od 1 081 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Zimní Island vás okouzlí

Proč jet na Island v zimě? Těch důvodů je několik. Kdo by nechtěl vidět zasněženou islandskou krajinu, zmrzlé vodopády a jezera, aktivní sopky vyčnívající z bílé peřiny, sopečné pouště zasypané sněhovým popraškem a v neposlední řadě – polární záři! Vedle Norska je Island další perfektní lokalitou na pozorování Aurory Borealis. A nebojte, počasí v zimě zde není tak strašné, jak by si každý díky poloze ostrova představoval. Jen určitě nezapomeňte na kulichy a rukavice!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Rozhodně si půjčte kvalitní auto, které najdete v naší autopůjčovně. Vyjde vás od 5 273 Kč na týden.

Podmínky pro cestování

Cesta na Island

Pro cesty na tento severský ostrov nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus na Islandu“.

Náhled letenky z Vídně na Island za 1 345 Kč
Z Vídně na zimní Island

Bude se hodit

Letiště Keflavík (KEF)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)