Z Vídně na Komorské ostrovy se 2 odb. zavazadly
17.7.2023

Z Vídně na Komorské ostrovy se 2 odb. zavazadly

11 594

O této nabídce

Prozkoumejte netradiční a exotické destinace – dnes vám přinášíme tip na letenky z Vídně na Komorské ostrovy ležící v Indickém oceánu. Díky aerolinkám Kenya Airways a KLM je ulovíte za 11 594 Kč a v ceně máte rovnou 2 odbavená zavazadla. Dostupnost termínů připadá od září do prosince letošního roku, například od 8. do 17. října. Po cestě vás čekají dva přestupy – v Amsterdamu (AMS) a Nairobi (NBO) a cílovou destinací pro vás bude město Moroni.

Jak jsme již zmínili, v ceně letenky máte 2 odbavená zavazadla (do 23 kg/ks). Dále pak příruční zavazadlo a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Na dálkových linkách se bude podávat teplé jídlo a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Opomíjená krása Komorských ostrovů

Mezi Madagaskarem a Mozambikem leží zapomenuté ostrovy – Komory. Půvab exotiky, vlhko a horko je definují. Palmy se tu houpají v osvěžujícím vánku, přilehlá oceánská voda je naprosto tyrkysová. Z nepochopitelných důvodů sem nikdo nejezdí – a tak si tu krásu můžete užít nerušeni, sami. Věřte, takovou nádheru jste ještě nespatřili, na Komorských ostrovech vše navozuje dojem přeludu. I jejich historie je jak z kouzelné pohádky – princové, piráti, sultáni, minarety, mešity, paláce… 

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Komorské ostrovy a přestup v Keni

Všechny podmínky vstupu na Komorské ostrovy spojené s pandemií COVID-19 jsou již zrušeny. Musíte mít jedině vízum, které získáte po příletu na Komory za poplatek 30 €. Více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus na Komorách“.

Pokud při přestupu v Keni neplánujete opustit letiště, nemusíte mít vízum. Pokud opustíte letiště, připravte si poplatek 21 USD. Vízum si vyřídíte předem na této stránce. Více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus v Keni“.

Náhled letenky z Vídně na Komorské ostrovy za 11 594 Kč
Z Vídně na Komorské ostrovy se 2 odb. zavazadly

Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Nairobi Jomo Kenyatta (NBO)

Letiště Vídeň (VIE)

Kenya Airways

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)