Z Vídně do Spojených arabských emirátů přímý letem
19.10.2022

Z Vídně do Spojených arabských emirátů přímý letem

2 043

O této nabídce

V nabídce letecké společnosti Wizz Air dnes opět ulovíte zlevněné letenky z Vídně do Spojených arabských emirátů. Za ceny lehce nad hranicí 2 tisíc Kč pořídíte zpáteční letenky do Abú Dhabí v různých listopadových termínech. V první polovině prosince si pak poskládáte krásné open-jaw letenky s příletem do Dubaje a návratem z Abú Dhabí za 2 043 Kč (cena tradičně platí pro členy WDC, ostatní cestovatelé za letenky zaplatí 2 435 Kč). Vyrazte si zpříjemnit sychravý podzim na Arabský poloostrov.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Abú Dhabí

Pro cestu do Spojených arabských emirátů si vystačíte s očkovacím certifikátem (viz Evropský COVID pas). Alternativně lze stále k cestě do Perského zálivu využít negativní PCR test. Všechny užitečné informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Spojených arabských emirátech“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Dubaje s návratem z Abú Dhabí za 2 043 Kč

Z Vídně do Spojených arabských emirátů přímý letem


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)