Z Vídně do Nepálu: akční letenky do Káthmándú po celý rok
4.1.2024

Z Vídně do Nepálu: akční letenky do Káthmándú po celý rok

14 288

O této nabídce

Na akční letenky z Vídně (VIE) do Nepálu od letecké společnosti Air India jsme vás již během podzimu upozorňovali. Tentokráte ale se zajímavou nabídkou přichází také aerolinky Turkish Airlines. Rázem tu máme pořádnou nálož atraktivních letenek do Káthmándú prakticky po celý letošní rok! Pojďme si na ně posvítit.

Zpáteční letenky do Káthmándú od kvalitního dopravce z Turecka ulovíte za 14 809 Kč. Routing vás v obou směrech povede přes nové letiště v Istanbulu (IST). Základní tarif vás potom opravňuje odbavit zavazadlo s hmotnostním limitem 30 kg. A co termíny? Ty jsou dostupné po čas května a června, následně pak ještě v listopadu a prosinci.

Oproti tomu zpáteční letenky do Nepálu od největší indické letecké společnosti pořídíte dokonce za 14 288 Kč. Směřována jsou přes tamější hlavní město, Dillí (DEL). Zavazadlová politika je v tomto případě ještě štědřejší, neb odbavit smíte hned dva kusy zavazadel (každé o max. hmotnosti 23 kg). Vybírat lze z termínů, které jsou dostupné téměř po celý rok – jejich přehledný výpis naleznete jako vždy v našich kalendářích níže.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Nepálu

Cestování do Nepálu je již  „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Jedinou podmínkou zůstává povinnost disponovat turistickým vízem, které ale snadno získáte po příletu do Káthmándú. Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Nepálu“.

Náhled letenky z Vídně do Káthmándú s Air India za 14 288 Kč

Z Vídně do Nepálu: akční letenky do Káthmándú po celý rok

Náhled letenky z Vídně do Káthmándú s Turkish Airlines za 14 809 Kč
Z Vídně do Nepálu: akční letenky do Káthmándú po celý rok

Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Vídeň (VIE)

Air India

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)