Z Vídně do Kostariky během října
19.7.2023

Z Vídně do Kostariky během října

11 970

O této nabídce

Země plná pestrobarevných rostlin, lenochodů, papoušků, teplého oceánu (vlastně dvou) a těch nejkrásnějších scenérií – taková je Kostarika. Do této oblíbené exotické destinace si nyní zaletíte díky aerolinkám Lufthansa a Swiss International Air Lines, které nabízí zpáteční letenky z Vídně do Kostariky pouze s jedním přestupem. Ten vás čeká buď ve Frankfurtu (FRA) nebo v Curychu (ZRH). Termíny jsou dostupné po celý říjen za 11 970 Kč – například odlet 10. a návrat 27. října. Dopřejte si dovolenou snů!

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 23 cm a osobní věc (klasicky laptop či kabelku). Odbavené zavazadlo vás vyjde na příplatek 65 € za každý směr. Během zaoceánských letů se bude podávat teplé občerstvení a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Do pestrobarevné Kostariky

Je divoká, nádherná, přívětivá a připravená získat si vaše srdce stůj co stůj. Že to pro Kostariku bude hračka, zjistíte už v okamžiku, kdy vám na pláži Marino Ballena naservíruje skákající delfíny, odfrkující keporkaky, na Playa Grande se „zavlní“ a vy zasurfujete, kdy v deštném pralese narazíte na lenochody, spatříte jaguára a vyslechnete koncert sboru složeného z 800 druhů ptáků. Když budete v Parque Nacional Carara krmit pestrobarevné papoušky ara nebo se toulat vysoko v korunách stromů v Montaverde. A až se po výstupu na nejvyšší horu – Cerro Chirripó rozhlédnete po okolí, ucítíte, jak hluboko se vám už teď zaryla Kostarika pod kůži.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Kostariku nejlépe poznáte pomocí půjčeného auta, které si hravě zarezervujete přes naši autopůjčovnu. Půjčení ideální káry vás vyjde od 497 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Kostariky

Cestování do Kostariky je již zcela bez omezení, nepotřebujete očkování, test ani formulář. Více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus v Kostarice“.

Náhled letenky z Vídně do San Jose za 11 970 Kč
Z Vídně do Kostariky během října

Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Curych (ZRH)

Letiště Vídeň (VIE)

Lufthansa

Swiss International Air Lines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)