Z Vídně do JAR: s Etihad Airways do Johannesburgu
14.1.2023

Z Vídně do JAR: s Etihad Airways do Johannesburgu

10 977

O této nabídce

Krasojízda napříč rezervačním systémem prémiového dopravce Etihad Airways pokračuje. Dnes jsme pro vás ulovili zlevněné letenky do Jihoafrické republiky. Zpáteční letenky z Vídně do Johannesburgu pořídíte za krásných 10 977 Kč! K dispozici je navíc pestrý výběr z termínů dostupných během jarních měsíců (od dubna do června) nebo pak na přelomu léta a podzimu (od srpna do října). Základní tarif „Value“ navíc obsahuje bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla s hmotnostním limitem 23 kg. Pro úplnost ještě dodáme, že v obou směrech vás čeká jeden pohodový přestup v Abú Dhabí.

Další lákavé nabídky z aktuální promo akce aerolinky Etihad:

Podmínky pro cestování

Cesta do Jihoafrické republiky

Cestování do Jihoafrické republiky je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznetena naší stránce „Koronavirus ve JAR“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Při návštěvě Jihoafrické republiky se jednoznačně vyplatí zápůjčka automobilu. Mezi jednotlivými zajímavými místy, která stojí za to vidět, jsou totiž velké vzdálenosti a dále se vám auťák bude jistojistě hodit pro návštěvu safari – třeba v Krugerově národním parku. Tak se mrkněte na dostupné auťáky do naší autopůjčovny.

Náhled letenky z Vídně do Johannesburgu za 10 977 Kč

Z Vídně do JAR: s Etihad Airways do Johannesburgu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Etihad Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)