Z Vídně do Japonska během podzimu s odbaveným báglem
19.4.2024

Z Vídně do Japonska během podzimu s odbaveným báglem

14 866

O této nabídce

Včera jsme vám přinesli tip na levné letenky na nové lince z Vídně do Šanghaje od aerolinky China Eastern Airlines. Využitím této nové linky získáte pestrou paletu možností k cestě do dalších destinací ve východní Asii. Například ulovíte také levné letenky z Vídně (VIE) do Japonska. Do hlavního města Tokia (NRT) se podíváte za 14 866 Kč, dostupné jsou také open-jaw letenky s příletem do Tokia a odletem z Ósaky (KIX) za 14 880 Kč. Termíny ulovíte od konce srpna do října letošního roku – jako příklad pro vás máme odlet 10. a návrat 26. října. Po cestě vás čeká jeden přestup v Šanghaji (PVG).

V ceně letenky máte hned 2 odbavená zavazadla do 23 kg. Na palubu čínské aerolinky si zdarma vezmete kabinové zavazadlo o rozměrech do 56 × 45 × 25 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi (klasicky malý batoh nebo kabelka). Během letů bude podáváno občerstvení i nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Poznejte dechberoucí Japonsko

Mlhou zahalená růžová krajina plná křehkých kvítků, posetá buddhistickými chrámy a jejich klidem. Šílenost Tokia a neonově blikajících mrakodrapů, divokost japonského umění. Že to zní jako protiklady? Ano, ale v Japonsku se mísí a splývají v jedno. Přesvědčte se na vlastní oči. Pohlédněte na posvátnou horu Fudži zdobenou sněhovou přikrývkou. Kochejte se starobylým městem Nara, místem chrámů a tisíce luceren. Mezi svatyněmi se pasou rozkošní jelínci sika. Opakem klidu těchto míst jsou zábavou pulzující velkoměsta, Tokio se svou druhou nejvyšší věží světa Sky Tree a rušná Ósaka vonící rybinou a chutnající jako precizně zpracované sushi.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Japonska a přestup v Číně

Pro cestu do Japonska nepotřebujete žádné speciální dokumenty. Více informací najdete v našem průvodci.

Nic extra nemusíte vyřizovat ani kvůli přestupu v Číně, neboť máte nárok na tranzitní vízum zdarma. Více se dočtete na naší stránce.

Náhled letenky z Vídně do Tokia za 14 866 Kč
Z Vídně do Japonska během podzimu s odbaveným báglem

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

China Eastern Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)