Čína: přímé lety z Vídně do Šanghaje na nové lince
18.4.2024

Čína: přímé lety z Vídně do Šanghaje na nové lince

12 989

O této nabídce

Zaleťte si do východní Číny přímým letem. Čínská aerolinka China Eastern Airlines ke konci června rozlétá novou přímou linku z Vídně do Šanghaje, o které jsme vás informovali v našem magazínu Záletník 136. Letenky na novém spojení jsou již v prodeji za velmi pěkné ceny – 12 989 Kč, včetně odbaveného zavazadla. Termíny jsou dostupné během října letošního roku, například od 10. do 17. 10. Cílovým letištěm pro vás bude Šanghaj Pudong (PVG).

Jak jsme již zmínili, v ceně letenky máte odbavené zavazadlo do 23 kg, dále pak klasické kabinové zavazadlo o rozměrech do 56 × 45 × 25 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Během letu dostanete také teplé občerstvení a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Šanghaj – město kontrastů

Šanghaj je metropolí s mnoha nej, jakožto nejbohatší město nejlidnatější země se pyšní jednou z nejvyšších budov světa. Mísí v sobě přepych a oslnivost západní kultury s tradicí té východní a vytváří tak zajímavé spojení. V ulicích jako Nanjing Road a Huaihai Road koupíte možné i nemožné, na venkovních tržištích zas ochutnáte vůni a pálivost Číny. Život v tomhle nikdy nespícím velkoměstě pokračuje ještě dlouho do nočních hodin, kdy se panorama rozsvítí barvami neonů a divadla, kina, kluby a bary se postarají o zábavu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Číny

Před cestou do Číny si vyřiďte na Velvyslanectví ČLR v Praze vízum. Další informace o podmínkách se dočtete na naší stránce.

Náhled letenky z Vídně do Šanghaje přímým letem za 12 989 Kč
Čína: přímé lety z Vídně do Šanghaje na nové lince

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

China Eastern Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)