Z Vídně do Indie: Nové Dillí, Bombaj a Bengalúr
26.4.2023

Z Vídně do Indie: Nové Dillí, Bombaj a Bengalúr

od 11 924

O této nabídce

S pěknou promo akcí přichází aerolinka Etihad Airways, která uspokojí především dobrodružné cestovatele. Díky ní totiž pořídíte letenky z Vídně do Indie od 11 924 Kč, a to hned do tří destinací – Nového Dillí, Bombaje a Bengalúru. Termíny jsou dostupné po celý květen a červen letošního roku, například od 15. do 30. máje. Po cestě vás vždy čeká jeden přestup v Abú Dhabí a letenky si můžete u nás v kalendáři zvolit tak, že ho využijete k návštěvě města. S případným rozmýšlením příliš dlouho neotálejte, neboť akce je platná pouze do konce měsíce.

V ceně letenky máte odbavené zavazadlo do 20 kg. Dále si s sebou na palubu Etihad Airways můžete vzít příruční zavazadlo o rozměrech 50 × 40 × 25 cm a osobní věc (klasicky malý batoh či kabelku). Během letu bude podáváno studené i teplé občerstvení a nebude chybět ani nabídka nápojů.

Náš tip: využijte možnosti open-jaw letenek s příletem do Nového Dillí a odletem z Bombaje či naopak.

Podmínky pro cestování

Cesty do Indie

Pro cesty do Indie již neplatí žádné speciální podmínky jako testy, očkování či vstupní formuláře. Pro více informací se mrkněte na naší stránku „Koronavirus v Indii“. Pro vstup na indické území však musíte mít platné vízum, které vyřiďte online na této stránce. Vízum do Indie stojí 10 USD.

Přestup na území Spojených arabských emirátů také zcela bez omezení, více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Spojených arabských emirátech“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Indie – země mnoha tváří

Jak popsat Indii? Asi nejlépe jejím oficiálním reklamním sloganem: „Incredible India” což je v překladu „Neuvěřitelná Indie.” Všechno je tu možné. Na severu jsou Himálaje s omsitisícovými vrcholy, na pobřeží dlouhé písčité pláže a ve zbytku země neuvěřitelně intenzivní kultura, která ve vás ještě dlouho zanechá dojem. Zaručujeme vám, že podobnou zemi jste nikdy ještě neviděli. Indie je prostě jedinečná, je to jiná planeta.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Bombaje za 11 924 Kč
Z Vídně do Indie: Nové Dillí, Bombaj a Bengalúr

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Etihad Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)