Z Vídně do exotické Kostariky
19.5.2023

Z Vídně do exotické Kostariky

11 649

O této nabídce

Aerolinky nám v poslední době radost s levnými lety do Kostariky nedělají, ale i tak se nám podařilo najít pěkný úlovek. Tím jsou zpáteční letenky z Vídně do Kostariky na křídlech aerolinek Air France a Copa Airlines. Za letenku do tropického ráje zaplatíte 11 649 Kč a termíny jsou dostupné především v září a říjnu letošního roku. Po cestě do hlavního města San José vás čekají přestupy v Paříži (CDG) a Panamě (PTY), zpátky už jen přestup ve Francii.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 35 × 25 cm a osobní věc. Za odbavené zavazadlo si budete muset připlatit 85 € v jednom směru. Během dlouhého letu bude podáváno teplé občerstvení a během krátkých letů malá svačina.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Podmínky pro cestování

Cesty do Kostariky

Do Kostariky již můžete jako dřív, není třeba se prokazovat negativním testem, očkovacím certifikátem nebo vstupním formulářem. Více informací a aktuální opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Kostarice“. To stejné platí i o přestupu v Panamě, více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus v Panamě“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Exotická Kostarika

Nejspíš sám Kolumbus ji nazval bohatým pobřežím a Costa Rica dělá čest svému jménu. Je jednou z těch zemí, která vás na duchu i na těle obohatí už navždy – až budete na opuštěných plážích pozorovat delfíny, plejtváky a keporkaky, plavat s mantami a žraloky (nebojte, nekoušou), až se vyškrábete na Cerro Chirripó – nejvyšší horu Kostariky, proderete se deštným pralesem, stezkou v korunách stromů nebo se ztratíte v Parque Nacional Manuel Antonio přeplněném turisty a opicemi. Nakrmíte papoušky ara, pomazlíte se lenochody, očucháte stovky druhů orchidejí, přepijete se batidos – koktejlů z čerstvého ovoce a nacpete patacones – dokonalými smaženými banány. Nenechte se o Kostariku ochudit.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Po Kostarice se vám bude nejlépe pohybovat půjčeným autem. To si rezervujte předem přes naši autopůjčovnu, kde vás skvělé auto vyjde od 578 Kč na den.

Náhled letenky z Vídně do Kostariky za 11 649 Kč
Z Vídně do exotické Kostariky


Bude se hodit

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Letiště Vídeň (VIE)

Air France

Copa Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)