Z Vídně do Barcelony i na jeden den
14.2.2023

Z Vídně do Barcelony i na jeden den

564

O této nabídce

Úchvatná architektura? Výtečná paella? Chutná sangria? Ano, to všechno zažijete v Barceloně, kam si můžete zaletět na otočku během března, dubna a května. Aerolinka Wizz Air nabízí letenky z Vídně do Barcelony od 564 Kč (23,72 €) a nejlevnější termín vychází od 18.4. do 19.4. Atraktivní jsou jednodenní cesty do této španělské metropole, jelikož lety probíhají vždy ráno. Na nejnižší ceny dosáhnou tradičně členové Wizz Discount Clubu, členství se vám vyplatí již od zakoupení druhé zpáteční letenky. Pokud tedy cestujete ve dvou, doporučujeme si toto členství pořídit. Cena letenky z Vídně do Barcelony bez  Wizz klubu začíná na 973 Kč (41 €). Pokud by někomu jeden den nestačil, můžete v Barceloně strávit i dva a více dní. Naším dalším tipem je termín od 7.5. do 10.5., kdy využijete státní svátek.

S sebou si můžete vzít malé příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm, se kterým si na krátké otočky naprosto vystačíte. Pokud potřebujete další zavazadlo, můžete si zakoupit větší příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 23 cm a váze do 10 kg od 711 Kč (29,90 €) v jednom směru.

Podmínky pro cestování

Cesty do Španělska

Pro vstup do Španělska již nejsou žádné podmínky, nepotřebujete tedy očkování, testy, ani formuláře. Od 8. února 2023 je navíc zrušena povinnost nosit ochranu dýchacích cest v hromadné dopravě (vč. letadel). Pro aktuální opatření a informace navštivte naši stránku „Koronavirus ve Španělsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Barcelonu si prostě zamilujete

Ať už vás okouzlí Gaudí v barcelonských ulicích anebo Picasso ve svém muzeu umění, rozhodně nepopřete, že tohle živé město má svůj osobitý šmrnc. La Rambla pulzuje hudbou pouličních muzikantů, trhem La Boqueria se line vůně sušené šunky a katalánského vína a na pobřežní promenádě je cítit slaný mořský vzduch. Vyjeďte lanovkou na Tibidabo, ať vidíte všechnu tu nádheru shora. Prožeňte se tam na jednom z kolotočů nebo šílené horské dráze a den příjemně zakončete třeba talířem arrós a skleničkou sangríi s chutí šťavnatých španělských pomerančů.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Barcelony za 564 Kč
Z Vídně do Barcelony i na jeden den

Bude se hodit

Letiště Barcelona El Prat (BCN)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)