Z Varšavy do Etiopie: Addis Abeba na nové lince od Ethiopian Airlines
29.4.2024

Z Varšavy do Etiopie: Addis Abeba na nové lince od Ethiopian Airlines

8 765

O této nabídce

S příchodem letních prázdnin zahájí Ethiopian Airlines přímé lety do Varšavy, o čemž jsme vás informovali již v našem magazínu Záletník 137. S anoncí nové linky přichází také první atraktivní ceny do vybraných destinací na africkém kontinentu. Jako první samozřejmě vybíráme lety právě do Etiopie. Zpáteční letenky z Varšavy (WAW) do Addis Abeby (ADD) pořídíš za 8 765 Kč! Oficiálně se sice jedná o přímé lety, reálně tě ale v obou směrech bude čekat technické mezipřistání v řeckých Athénách (ATH) – během něho nebudeš opouštět palubu letadla (trvá cca jednu hodinu). Vybírat můžeš z pestré palety dostupných termínů od září letošního roku až do března toho nadcházejícího, viz naše kalendáře níže.  Cestovatelé mohou profitovat také ze štědré zavazadlové politiky, když i základní letenky zahrnují možnost přepravit hned 2 ks odbavených zavazadel á 23 kg /ks.

Veškeré informace o letišti v Addis Abebě (ADD), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, nalezneš v našem novém průvodci.

Za zážitky do Etiopie

Etiopie že je jednou z nejchudších zemí světa. Možná z pohledu peněz. Stačí se podívat jinýma očima a spatříte to nesmírně obrovské bohatství. Tu jedinečnou kulturu co je cennější než zlato, božskou přírodu, nádhernější než diamanty. Pro svou ladně zvlněnou krajinu, pukliny a praskliny a příkré svahy se Etiopii právem přezdívá Střecha afrického kontinentu. Historie země sahá neskutečně hluboko, mnohem hlouběji než k dávnému královi Šalamounovi a královně ze Sáby. Domorodé obyvatelstvo je moc milé a vždy veselé, barevně oděné – neoděné a krásně zdobené. Milují hudbu a tanec a to vás bude na cestách provázet a odvádět pozornost od těch nehezkých věcí, které bohatou – nebohatou Etiopii sužují.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Etiopie

Cestování do Etiopie je tak již jako dřív – žádné testy, certifikáty ani formuláře. Jedinou podmínkou vstupu do země zůstává turistické vízum. Kompletní informace a přehled aktuálních opatření nalezneš na naší stránce „Koronavirus v Etiopii“.

Náhled letenky z Varšavy do Addis Abeby za 8 765 Kč

Z Varšavy do Etiopie: Addis Abeba na nové lince od Ethiopian Airlines


Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Etiopie)

Let zpátky

Varšava - Addis Ababa - Bole - Varšava
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Varšava Chopin (WAW)

Ethiopian Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)