Z Prahy přímými lety na Rhodos v jarních termínech
12.12.2022

Z Prahy přímými lety na Rhodos v jarních termínech

2 358

O této nabídce

Na přímých letech z Prahy na Rhodos bude v letní sezoně 2023 panovat zajímavá konkurence. K Ryanairu a Smartwings přibude nově také letecká společnost Eurowings. Uvidíme, jestli se souboj o zákazníky promítne také do cenotvorby dopravců. Pokud jsme v  minulém týdnu nestihli ulovit ultra levné letenky na čerstvě oznámené lince od německé aerolinky, můžete své zaváhání napravit nyní. V rezervačním systému Ryanairu na vás čekají jarní letenky (primárně v dubnu) z Prahy na Rhodos za velmi sympatické ceny startující na 2 358 Kč. Koupačku v Egejském moři vyzkouší spíše otužilejší jedinci, ale sluneční paprsky a teploty vzduchu přes 20°C potěší jistě každého.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cestování do Řecka je „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Jarní výlet na Rhodos

Rhodos není pro slečinky. Pokud tu chcete něco vidět, dáte si pořádně do těla. Nejkrásnější místa jsou totiž zatraceně vysoko. Jako starověká akropole s chrámem Athény Lindské shlížící z hůry na jeden z diamantů ostrova – město Lindos. Nebo hora Ataviros, na niž se vyškrábete, abyste nahoře nespatřili nic… Tedy krom nejkrásnějšího výhledu na celý Rhodos. Chcete si odfrknout? Náruč nabídnou úchvatné pláže – třeba ta se jménem Anthony Quinn obklopená skalami nebo Tsambika ležící na úpatí hory. Odpočívat lze i mezi historickými památkami v hlavním městě u talíře s tzatziki a souvlaki či sklenkou poctivé rakije, která, jako celý Rhodos, taky není pro slečinky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na Rhodos za 2 358 Kč

Z Prahy přímými lety na Rhodos v jarních termínech


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)