Nová linka z Prahy na Rhodos a letní letenky za skvělou cenu
7.12.2022

Nová linka z Prahy na Rhodos a letní letenky za skvělou cenu

1 398

O této nabídce

Tempo oznamování novinek je v posledních dnech skutečně zběsilé! Včera to byla nová linka z Prahy do Ženevy, dnes ráno nové spojení z Prahy do Lisabonu a v krasojízdě pokračujeme dále! Již včera prosakovaly informace o plánech letecké společnosti Eurowings rozlétat přímou linku z Prahy na řecký ostrov Rhodos. Jenže žádnou oficiální tiskovou zprávu dopravce nevydal a jeho rezervačním systém mlčel. To se ovšem změnilo dnes dopoledne, když do něj byly nahrány lety na nové trase. Zpáteční letenky z Prahy na Rhodos ulovíte v červnových termínech za skvělé ceny od 1 398 Kč!

Linka bude dopravcem operována 2× týdně, vždy v úterý a sobotu. Inaugurační let se uskuteční v úterý 6. června. S provozem linky se pak počítá přes celou hlavní letní sezonu až do soboty 16. září 2023. Nejlevnější letenky je aktuálně možné ulovit na červnové termíny. O letních prázdninách vychází na necelé tři tisíce, což je ovšem na hlavní sezonu stále hodně pěkná cena, kterou cestovatelům konkurenční Smartwings nenabídnou ani omylem.

Jak levné letenky najít? Hlavní nabídka v rezervačním systému dopravce zatím nové rotace nenabídne. Je třeba vybrat jakýkoliv dostupný termín a následně se na dané dny (úterý & sobota) proklikat manuálně.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cestování do Řecka je „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Eurowings
 • Zavazadla: malé příruční zavazadlo (40 × 30 × 25 cm) á 8 kg
 • Dostupnost: červen 2023
 • Termíny:
  • 6. – 13. 6. za 1 798 Kč
  • 10. – 17. 6. za 1 598 Kč
  • 13. – 20. 6. za 1 798 Kč
  • 17. – 20. 6. za 1 398 Kč
  • 1. – 8. 7. za 2 798 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za odpočinkem na řecký ostrov Rhodos

Relax, turistika, zábava či romantika a… historie! Všechno dostanete, navštívíte-li Rhodos! Čerpejte zasloužený odpočinek a noční příval divoké zábavy ve Faliraki na jedné z nekonečných zlatých pláží největšího z Dodekanéských ostrovů a neberte tu sílu na pokoření hory Ataviros, které vám nezabere víc než šest hodin. Je to moc? Pak se pusťte raději dolů do údolí Motýlů a vychutnejte si tu nejromantičtější pěti kilometrovou cestu posetou tisícem motýlích křídel. Nechte se na nich přenést do paláce Velmistrů, který je historickou dominantou hlavního města stejně jako Rytířská ulice, jedna z nejzachovalejších středověkých ulic v Evropě. Rhodos – ostrov, jenž vyplní všechny vaše sny!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na Rhodos za 1 398 Kč

Nová linka z Prahy na Rhodos a letní letenky za skvělou cenu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)