Z Prahy přímým letem do New Yorku na začátku příštího léta za jedinečnou cenu
27.7.2020

Z Prahy přímým letem do New Yorku na začátku příštího léta za jedinečnou cenu

8 568

O této nabídce

Vydejte se na začátku příštího léta na severoamerický kontinent díky jedinečné akci z dílny aerolinek sdružených v letecké alianci Sky Team – Deltě, KLM a Air France. Přímé zpáteční letenky z Prahy do New Yorku můžete zakoupit již za 8 568 Kč. V našem kalendáři naleznete dostatek termínů v průběhu května a června 2021. V ceně letenek jsou 2 příruční zavazadla (jedno klasické + malá taška) s maximálním limitem 12 kg. Nejlevnější letenky nakoupíte přes web aerolinek KLM a Air France nebo pohodlně přes náš vyhledávač. S nákupem dlouho neváhejte, levnější přímé letenky nepamatujeme.

Ačkoliv epidemiologická situace týkající se COVIDU-19 v USA není momentálně nikoliv příznivá, je nutné podotknout, že odlet se uskuteční až téměř za rok. Navíc, pokud ani po roce nebude situace zcela pod kontrolou, termín letů si můžete libovolně posunout, neb to tento konkrétní tarif umožňuje.

Proč navštívit New York?

Splnit si svůj americký sen? Kde jinde než v New Yorku! Snad nejslavnějším městě na světě. Hlava se vám zatočí z džungle mrakodrapů drápajících se do mraků, srdce rozbuší s rozsvěcujícími se neony různých barev, a rázem jste připoutáni navždy. Projděte se po majestátním Brooklynském mostě, zajděte shopovat na pátou avenue, stůjte v úžasu před hrdou tváří Svobody. Pohlédněte na prosklené panorama ze světoznámé Empire State Building, nebo raději koukněte i na ní, a to z výšky 381 metrů úchvatné One World Observatory. Nasajte ten opravdový newyorský vibe při jízdě metrem, dostane vás rychle kamkoliv. Možnosti jsou nekonečné!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: nejlevněji přes web aerolinek KLMAir France, nebo jednoduše přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks klasického příručáku + 1 ks malého příručního – dohromady limit 12 kg
  • Dostupnost: květen & červen 2021
  • Termíny:

Ubytování

S rezervací ubytování nijak chvátat nemusíte. Raději doporučujeme sledovat vývoj místní situace a až nadejde vhodná doba, jednoduše mrkněte na Booking, Hotels a AirBnB. 

Víza

Před svou cestou do Spojených států amerických si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci ESTA. Díky našemu návodu tuto záležitost vyřešíte hravě online z pohodlí vašeho domova.

Náhled přímých zpátečních letenek z Prahy do New Yorku za 8 568 Kč

Z Prahy přímým letem do New Yorku na začátku příštího léta za jedinečnou cenu


Bude se hodit

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Letiště Praha (PRG)

Delta Air Lines

Víza

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)