Z Prahy na Viktoriiny vodopády aneb first-minute letenky do Zimbabwe
10.8.2022

Z Prahy na Viktoriiny vodopády aneb first-minute letenky do Zimbabwe

9 553

O této nabídce

Kdo dokáže plánovat své výlety s dostatečným předstihem, má dnes naprosto skvělou možnost k úlovku levných letenek z Prahy do Zimbabwe na Viktoriiny vodopády. Dříve obtížně dostupná destinace se cestovatelům více zpřístupnila se zahájením letů aerolinky Eurowings Discover na letiště Victoria Falls. A právě ve spolupráci této německé aerolinky s mateřskou Lufthansou se můžete k Viktoriiným vodopádům vypravit i vy! A to navíc za zcela bezkonkurenční cenu 9 553 Kč! Akční letenky jsou dostupné na několik vybraných termínů v červenci 2023.

Základní tarif „Economy Light“ obsahuje pouze příruční zavazadlo, s nímž je ale každá cesta po Africe snazší. Pokud byste potřebovali větší bágl odbavit, je třeba počítat s příplatkem cca 60 €/směr – stále se však bude jednat o letenky za parádní cenu! Routing vás v obou směrech povede přes německý Frankfurt, přičemž v jednom směru vás čeká ještě krátká zastávka v namibijském Windhoeku.

Podmínky pro cestování

Cesta do Zimbabwe

Před cestou do Zimbabwe je momentálně nutné disponovat dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas). Povinný je také formulář a turistické vízum. Do příštího léta ale zbývá spousta času a je pravděpodobné, že „COVID podmínky“ se ještě změní – snad už jen k lepšímu. Přehled aktuálních opatření a pravidel pro cestování naleznete na naší pravidelně aktualizované stránce „Koronavirus v Zimbabwe“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky Lufthansy
 • Zavazadla: příruční zavazadlo á 8 kg
 • Dostupnost: červenec 2023
 • Příkladové termíny:
  • 1. – 12. 7. za 12 196 Kč
  • 15. – 23. 7. za 9 553 Kč
  • 15. – 26. 7. za 9 553 Kč
  • 22. – 30. 7 za 9 553 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Victoria Falls za 9 553 Kč

Z Prahy na Viktoriiny vodopády aneb first-minute letenky do Zimbabwe


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)