Z Prahy na víkend do rumunské Bukurešti
1.11.2022

Z Prahy na víkend do rumunské Bukurešti

662

O této nabídce

Mezi Prahou a Bukureští sice kvůli ekonomických problémům přestal během podzim létat Blue Air, nicméně národní rumunská letecká společnost TAROM na lince dlouho jediným hráčem nezůstane. Již 2. prosince bude opětovně spuštěna staronová linka v režii Wizz Airu. Obě oběmi hlavními městy bude létat 2× týdně – v pátek večer a pondělí ráno. Rotace tak všem cestovatelům nabízí ideální možnost k víkendovému výletu do Rumunska, téměř bez nutnosti brát si dovolenou. Zpáteční letenky z Prahy do Bukurešti v zimních termínech aktuálně v rezervačním systému dopravce ulovíte za prima cenu 662 Kč (tradičně platí pro členy WDC, ostatní za letenky zaplatí lehce přes tisícovku).

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Rumunska

Cestování do Rumunska je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Rumunsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend od Bukurešti

Není městem, které by vás uchvátilo na první pohled. Bukurešť ty největší krásy a zajímavosti obratně skrývá. Někdy i hluboko pod povrchem. Jako třeba osm podzemních pater Paláce parlamentu, který je po Pentagonu druhou největší budovou světa. Nebo Národní historické muzeum pronikající dopodrobna a hluboko do Rumunských dějin. Či Rumunské athenaeum – koncertní síň, která je krásná zvenku a úchvatná zevnitř. Stejně jako čtvrť Lipscani, jejíž dominantou jsou ruiny středověkého soudu, pravý Vítězný oblouk nedaleko parku Herastrau a Calea Victoriei, ulice která byla mezi válkami nejelegantnější ve městě a svým noblesním duchem vás dostane i dnes. Dejte Bukurešti šanci, ona vás nezklame!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Bukurešti za 662 Kč

Z Prahy na víkend do rumunské Bukurešti


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)