Z Prahy na Sicílii: zpáteční letenky do Katánie
21.6.2023

Z Prahy na Sicílii: zpáteční letenky do Katánie

940

O této nabídce

Ulovte si levné letenky na Sicílii. Zpříjemnit si podzimní nebo zimní měsíce můžete díky levným letenkám letecké společnosti Wizz Air z Prahy do Katánie. Zpáteční letenky pod sopku Etna pořídíte v rezervačním systému dopravce za ceny od 940 Kč (tradičně platí pro členy WDC, ostatní cestovatelé si musí lehce připlatit). Nejlevnější letenky na vás čekají na čtvrtečních rotacích. Kromě toho aerolinka nabídne, během platnosti zimního letového řádu, lety taktéž v úterý a sobotu, od nového roku přidá navíc i nedělní spojení.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Veškeré informace o letišti v Katánii (CTA), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města či dalších míst na Sicílii, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Katánie za 940 Kč

Z Prahy na Sicílii: zpáteční letenky do Katánie


Bude se hodit

Letiště Katánie (CTA)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)