Z Prahy na safari do Keni na křídlech Turkish Airlines
12.5.2023

Z Prahy na safari do Keni na křídlech Turkish Airlines

12 056

O této nabídce

Pokud na svém cestovatelském seznamu máte neodškrtnuté to pravé africké safari, tak nyní máte skvělou příležitost ke splnění si tohoto snu. Aerolinka Turkish Airlines nabízí letenky z Prahy do Keni, konkrétně do hlavního města Nairobi (NBO), za 12 056 Kč. Termíny jsou dostupné od letošního října do března příštího roku a jako příkladový termín uvádíme odlet 17. února a návrat 2. března. Po cestě vás čeká jeden přestup v tureckém Istanbulu (IST).

Turecký dopravce se pyšní štědrou zavazadlovou politikou, která nezklame ani tentokrát. Do Keni si s sebou totiž můžete vzít rovnou 2 ks odbavených zavazadel do 23 kg. Na palubu je povoleno příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 23 cm a osobní věc (malý batoh či kabelka). Dále vás jistě potěší občerstvení během letů a široká nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů.

Podmínky pro cestování

Cesty do Keni

Při cestách do Keni se musíte prokázat očkovacím certifikátem nebo negativním testem (ne straším než 72 hodin). Dále nezapomeňte vyplnit příjezdový formulář a zažádat si o víza. Více informací a aktuální opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Keni“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Africká divočina, kterou naleznete v Keni

Sníte o divočině z cestopisných dokumentů? O těch řvoucích lvech, obrovských bůvolech, zebrách prohánějících se nespoutanou krajinou? O nekončících stádech migrujících pakoňů a nosorožcích volně se pasoucích v africké savaně? Takových míst je bohužel na světě méně a méně, a Keňa je jedním z těch nejkrásnějších. Navštivte národní parky Maasai Mara a Tsavo, nasnídejte se v hotelu Giraffe Manor, žirafy tam do oken protahují své dlouhé krky a žadoní o sousto. Ráj se ale nachází i u břehů Indického oceánu a pod jeho hladinou. Vody tam lákají potápěče barevnými korálovými útesy a pláže věčně zalité sluncem jsou ideálním odpočinkem po všem tom šíleném dobrodružství!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Nairobi za 12 056 Kč
Z Prahy na safari do Keni na křídlech Turkish Airlines

Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Nairobi (NBO)

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)