Z Prahy na prosluněnou Maltu po celý květen
21.4.2023

Z Prahy na prosluněnou Maltu po celý květen

3 492

O této nabídce

Prosluněná Malta není jen oblíbenou středomořskou destinací – je také plná historie a archeologických nalezišť. Na Maltu si zaletíte díky aerolince Air Malta, která nabízí zpáteční letenky z Prahy na Maltu za 3 492 Kč. Jako příkladový termín uvádíme odlet 9. a návrat 16. května. Termíny jsou dostupné po celý květen, kdy si na Maltě užijete příjemné teplé počasí.

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 25 cm  a jednu osobní věc. Odbavené zavazadlo vás nejlevněji vyjde v rámci tarifu „Go Smart“, ve kterém vás letenka na Maltu vyjde na 4 391 Kč.

Jak se dostat z letiště Malta a další informace o letišti naleznete v našem super průvodci letištěm Malta.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesty na Maltu

Na Maltu již můžete cestovat zcela bez omezení. Aktuální informace naleznete v našem článku „Koronavirus na Maltě“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Bohatá historie vměstnaná na 316 km²

Nejmenší stát EU, který má navíc nejméně sladké vody na světě! A přece vás souostroví Malta osprchuje ohromnými zážitky od hlavy až k patě. Když se ocitnete v některé z dominant starobylé Valletty – hlavního města – Katedrále sv. Jana, pojmenovaná po Janu Křtiteli, či paláci Velmistra, nebo odplujete na fantastické pláže ostrova Gozo oblévané tyrkysovým mořem či vstoupíte do jeskyně Kalypso na ostrově Comino, v níž Homér sepisoval Odysseu. Stejně jako když se propadnete do historie návštěvou Hal Saflieni Hypogeum – nejúžasnějšího archeologického naleziště světa nebo navštívíte spící město Mdina, obývané už 4000 let. Samá překvapení na pár km2, taková je Malta!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Maltu nejjednodušeji prozkoumáte půjčeným autem – myslete však na to, že se zde jezdí vlevo. Ideální auto pro vaši dovolenou na tomto krásném souostroví si zarezervujte přes naši autopůjčovnu. Půjčení malého, ale naprosto dostačujícího auta vás na týden v květnu vyjde na 1 748 Kč.

Náhled letenky z Prahy na Maltu za 3 492 Kč
Z Prahy na prosluněnou Maltu po celý květen

Bude se hodit

Letiště Malta (MLA)

Letiště Praha (PRG)

Air Malta

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)