Z Prahy na jih Portugalska do Fara
9.8.2021

Z Prahy na jih Portugalska do Fara

2 744

O této nabídce

Nejlevnější letenky na jih Portugalska, do regionu Algarve, tradičně pořídíte v nabídce nízkonákladových aerolinek (Ryanair či Wizz Air – viz akce z minulého týdně „Algarve za 840 Kč) při odletech z Vídně. Akční letenky do Fara z Prahy moc často k vidění nejsou. O to více je zajímavá aktuální nabídka portugalského národního dopravce TAP Air Portugal. Ten nabízí zpáteční letenky z Prahy do Fara je sympatickou cenu 2 744 Kč. Za tuto inzerovanou cenu ulovíte letenky přímo v rezervačním systému dopravce. Letenky ale samozřejmě můžete rezervovat také snadno přes náš kalendář termínů.

Levné letenky do Fara jsou dostupné v termínech mimo hlavní sezonu od října letošního roku do února toho nadcházejícího. Nejvíce jich naleznete během listopadu. resp. ledna. Ve vybraných termínech můžete také návštěva Fara spojit s jednodenním exkurzem po Lisabonu, a to díky dlouhému stopoveru na zpáteční cestě (viz příkladový termín).

Podmínky pro cestování

V případě cesty do Portugalska musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní antigenní test ne starší 48 hodin;
  • negativní PCR test ne starší 72 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 180 dnech).

Výjimku mají děti mladší 18 let. Více informací o cestách do Portugalska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR ve Lisabonu.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Portugalsko je aktuálně zařazeno do červené kategorie.

Proč do Fara mimo hlavní sezonu?

Faro doslova znamená maják, světlo, tak si prosvětlete zimní měsíce a vydejte se za sluncem na samý jih evropského kontinentu. Chladný oceán už sice nevábí do svých vod, ale zlatavé pláže stále zvou na dlouhé romantické procházky po pobřeží za šumu příboje. Vůni linoucí se z okolních restaurací a kaváren nelze odolat, pochutnejte si na čerstvé rybě či jiných místních specialitách, oběd zapijte sklenkou omamného červeného a jako cukroví – žloutkový pastel de nata.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo ve Faru (případně i kdekoliv jinde v regionu Algarve) se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna. 

Autopůjčovna

Na jihu Portugalska se vašim užitečným parťákem stane vlastní automobil. Nenechte nic náhodě a vyzvedněte si auťák přímo na letišti po příletu. Nabídku dostupných vozů naleznete tradičně v naší autopůjčovně. V příkladovém termínu vás půjčení auta vyjde na cca 400 Kč / den.

Náhled letenky z Prahy do Fara se zastávkou v Lisabonu za 2 744 Kč

Z Prahy na jih Portugalska do Fara


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)