Z Prahy na jarní Madeiru na křídlech TAP
6.1.2022

Z Prahy na jarní Madeiru na křídlech TAP

3 248

O této nabídce

Po včerejších tipem na letenky z Prahy do New Yorku za 6 483 Kč a na Floridu v business class za 25 088 Kč i dnes lovíme v rezervačním systému portugalské aerolinky TAP Air Portugal. Tentokráte vás upozorníme na levné letenky na Madeiru. Zpáteční letenky z Prahy na tento krásný ostrov pořídíte za 3 248 Kč, a to v jarních termínech. Na ostrov „věčného jara“ si můžete zaletět za uvedenou cenu během května a června letošního roku. Routing obsahuje jeden pohodlný přestup v Lisabonu v obou směrech.

Podmínky pro cestování

Cesta na Madeiru

Před cestou na Madeiru je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Pokud by na jaře platily stejné podmínky jako nyní, nevyhnuli byste se při letu „tam“ AG testu před cestou (kvůli tranzitu přes pevninské Portugalsko). Na zpáteční cestě (let Funchal – Lisabon je domácí) byste si vystačili s vyplněným portugalským formulářem.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Portugalsko momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky TAP Air Portugal
 • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (55 × 40 × 20 cm & 8 kg + 40 × 30 × 15 cm & 2 kg)
 • Dostupnost: květen & červen 2022
 • Termíny:
  • 16. – 25. 5. za 3 248 Kč
  • 30. 5. – 6. 6. za 3 248 Kč
  • 12. – 17. 6. za 3 248 Kč
  • 14. – 21. 6. za 3 248 Kč
  • 20. – 27. 6. za 3 248 Kč
  • 23. – 30. 6. za 3 248 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na Madeiře označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Doporučujeme se mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta.

Náhled letenky z Prahy na Madeiru za 3 248 Kč

Z Prahy na jarní Madeiru na křídlech TAP


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)