Letenky na Floridu v business class
5.1.2022

Letenky na Floridu v business class

25 088

O této nabídce

Po dlouhé době velmi dobrá cenovka v business class na slunnou Floridu! Zpáteční letenky z Frankfurtu do Miami vychází s Tap Air Portugal na 25 088 Kč. Termíny jsou dostupné do května a pak celé září. A kdy? Například s odletem 10. září s návratem 20. září Rezervuj tento příklad >> Za podobnou cenovku jsou dostupné i další destinace, kam létá TAP (San Francisco, New York, Washington, Boston a Chicago).

Co můžete čekat od business class do Miami?

Na všech letištích můžete zavítat do salonků, užít si tam klidu a trochu se občerstvit. Z Frankfurtu do Lisabonu poletíte menším Airbusem A319, přes Atlantik pak novým Airbusem A330-900 Neo s plně polohovatelnými sedačkami do vodorovné polohy. Jídelní servis je super, čeká vás delikátní tříchodové menu, alkohol je samozřejmě v ceně. Pokud let prospíte, před přistáním vás ještě probudí na velmi dobrý lehký snack.

Podmínky pro cestování do USA

Bedlivě sledujeme aktuální podmínky vstupu, ty najdete na stránce Aktuálních opatření v souvislosti s covvid-19.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: kabinové + 2x 23 kg k odbavení
  • Dostupnost: září 2022, nicméně tarif by měl být dostupný i od ledna do května
  • Termíny:

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování v USA

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Frankfurtu do Miami za 25 088 Kč
Letenky na Floridu v business class

 


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)