Super levné letenky z Prahy do New Yorku
5.1.2022

Super levné letenky z Prahy do New Yorku

6 483

O této nabídce

S parádní akcí na letenky do Spojených států amerických se dnes vytasila aerolinka TAP Air Portugal! Zpáteční letenky z Prahy do New Yorku na letiště Newark ulovíte v mnoha termínech mimořádně libovou cenu 6 483 Kč! Cestou za oceán i zpět vás vždy čeká jeden přestup v Lisabonu. Základní tarif „Discount“ zahrnuje pouze příruční zavazadlo a občerstvení na palubě. Pokud byste potřebovali cestovat se zavazadlem odbaveným, vyberte si tarif „Basic“ za příplatek cca 1 300 Kč/směr.

PS: Dostupné jsou i další destinace na východě USA – Chicago za 6 181 Kč Kč nebo Boston s Washingtonem za 6 481 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas) a zároveň negativním testem. Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Spojené státy americké, stejně jako většina mimoevropských zemí, spadají do „tmavě červené kategorie“.

Přestupy v Portugalsku

Kvůli routingu přes Portugalsko bude třeba splnit i tamější podmínky. Před cestou do NY i zpět vyplnit formulář a předložit negativní test (výjimku mají cestovatelé po prodělané nemoci). Více informací o tranzitu přes Portugalsko najdete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky TAP Air Portugal
 • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (55 × 40 × 20 cm & 8 kg + 40 × 30 × 15 cm & 2 kg)
 • Dostupnost: leden – duben 2022
 • Příkladové termíny:
  • 22. – 29. 1. za 6 483 Kč
  • 25. 2. – 4. 3. za 6 483 Kč
  • 25. 3. – 3. 4. za 6 483 Kč
  • a mnoho dalších termínů téměř po celou zimu

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Všechny důležité informace o cestování po Spojených státech amerických naleznete v našem PRŮVODCI PO USA.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do New Yorku za 6 483 Kč

Super levné letenky z Prahy do New Yorku


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště New York – Newark (EWR)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)