Z Prahy na italskou Sicílii – letenky do Katánie
9.7.2024

Z Prahy na italskou Sicílii – letenky do Katánie

od 1 370

O této nabídce

Itálie nikdy nezklame ať už se vydáš kamkoliv. Dej tentokrát šanci ostrovu Sicílie, který je ideální destinací pro prodloužení léta. Zpáteční letenky z Prahy do Katánie ulovíš u aerolinky Wizz Air a vyjdou tě od 1 370 Kč. Na nejnižší ceny dosáhnou členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Tak s sebou vezmi alespoň jednoho parťáka, neboť tak se ti členství vyplatí již při první zpáteční letence, a zaleťte si spolu na Sicílii například v termínu od 1. do 8. října. Další data za super cenu pořídíš od konce září a po celý říjen. 

V ceně letenky máš přepravu příručního zavazadla o rozměru do 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinový kufr si přikoupíš v rámci služby Priority od 775 Kč za směr. Odbavený bágl do 10 kg tě vyjde na příplatek od 725 Kč za směr.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Sicílii si zamiluješ

Jako míč kopaný italskou botou leží uprostřed Středozemního moře ostrov Sicílie. Je nádherný, barevný, jak kdyby zastavený v čase. V samém jeho srdci se vysoko k nebi zdvihá mohutná Etna, nevyzpytatelná sopka, hrozivá ale i štědrá jakožto dárkyně úrodné půdy pro sicilské zahrady a vinice. Vždyť právě tam pod spalujícím sluncem dozrává slaďounká, opojná Marsala. Vydej se za úchvatnými památkami až z dob starověkého Řecka nebo se svlékni do plavek a smoč své tělo v průzračné vodě.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjč si po příletu pěknou káru a vydej se na průzkum Sicílie po vlastní ose. Auťák na tebe čeká v naší autopůjčovně, kde tě vyjde od 327 Kč na den.

Náhled letenky z Prahy do Katánie za 1 370 Kč

Z Prahy na italskou Sicílii – letenky do Katánie


Bude se hodit

Letiště Katánie (CTA)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)