Z Prahy na exotický ostrov Mauricius
10.12.2021

Z Prahy na exotický ostrov Mauricius

12 887

O této nabídce

Velmi zajímavé letenky s cílem na exotickém ostrově Mauricius se objevily v nabídce aerolinek z letecké aliance Star Alliance. V tomto tipu se zaměříme konkrétně na nabídku z dílny Swiss International Air Lines. Zpáteční letenky z Prahy na Mauricius pořídíte za 12 887 Kč. Základní cena zahrnuje také odbavené zavazadlo a v obou směrech vás čeká jeden přestup ve švýcarském Curychu. Přehled všech dostupných termínů jako vždy najdete v našem kalendáři.

Aby byly přestupy hladké a nemuseli jste na letišti v Curychu nocovat doporučujeme vybírat odlety v úterý/čtvrtek/pátek/sobotu a návraty v pátek/neděli (během zimních měsíců) resp. odlety ve úterý/čtvrtek/neděli a návraty v pondělí (během jara). Co se týče počasí na ostrově, první polovina kalendářního roku je považována za vedlejší sezonu. Od ledna do dubna probíhá deštivější období.

Letenky v inzerovaném tarifu, „Economy Basic“, umožňují změnu termínu zdarma. V případě změny se bude případně doplácet pouze doplatek do aktuální ceny nové letenky. Více informací o možnostech změn naleznete na stránkách aerolinky.

Náš tip: Vyrazte na ostrov Mauricius oslavit vánoční svátky a příchod nového roku. Zpáteční letenky z Prahy na Mauricius v termínu od 19. prosince do 1. ledna ulovíte za skvělých 13 991 Kč >> REZERVUJ ZDE. Poletíte s Austrianem přes Vídeň, kde vás čekají delší přestupy v obou směrech.

Podmínky pro cestování

Cesta na Mauricius

Před cestou na Mauricius je nutné disponovat negativním PCR testem a zároveň dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a cestovní pojištění.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Mauriciu“.

Návraty do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Mauricius momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vydej se objevovat Mauricius

Mauricius je kaňkou písku v tyrkysových vodách Indického oceánu, kouskem ráje uprostřed ničeho. Pod žárem tropů a vůní exotických květin bují deštné pralesy a táhnou se bělavé pláže, písečné duny sedmi barev v oblasti Chamarel svým vzezřením každého učarují. Zemědělská půda se zelená rostlinami cukrové třtiny a čajovými plantážemi, v přístavech a vesnicích prodejci nabízejí šťavnaté ovoce a čerstvě ulovené ryby. Do jižního pobřeží ostrova se opírá silnější vítr, vzniká tu tak mekka windsurfingu, kitesurfingu a dalších vodních sportů. Tak zapomeňte na okolní svět a ponořte se do afrického ráje!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na Mauricius za 12 887 Kč

Z Prahy na exotický ostrov Mauricius


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Swiss International Air Lines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)