Z Prahy na Bali se Singapore Airlines a odbaveným zavazadlem
2.9.2022

Z Prahy na Bali se Singapore Airlines a odbaveným zavazadlem

15 841

O této nabídce

Se zajímavými promo tarify dnes vyrukovala jedna z nejlepších světových aerolinek – Singapore Airlines. Ta sice nelétá přímo do Prahy, ale díky spolupráci s německou Lufthansou, která vás dopraví do Frankfurtu či Mnichova, je využití jejích služeb poměrně snadné. V nabídce letecké společnosti máte šanci ulovit také levné letenky (minimálně optikou možností v letošním roce) na oblíbený ostrov Bali v Indonésii. Zpáteční letenky z Prahy na Bali s odbaveným zavazadlem v ceně pořídíte od 15 841 Kč. V obou směrech vás čekají dva přestupy – jeden  na některém z německých letišť a druhý v Singapuru.

Podmínky pro cestování

Cesta do Indonésie

Podmínky pro cestování je nutné brát s rezervou, neboť do příštího roku je dlouhá doba. Doufejme, že zpřísňovat se znovu nebude a restrikce budou maximálně ubývat.

Aktuálně pro cestu do Indonésie potřebujete očkovací certifikát (viz Evropský COVID pas). Povinné je také stažení aplikace PeduliLindungi a turistické vízum, které obdržíte po příjezdu za poplatek 500 000 IDR.

Přehled aktuálních opatření a pravidel pro cestování naleznete na naší pravidelně aktualizované stránce „Koronavirus v Indonésii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Hurá na Bali

Říkají, že Bali je ráj! Ale nečekejte bílé pláže lemované palmami! Čekejte nejmilejší lidi na světě, kteří nikam nespěchají, nepřestávají se usmívat a svou náturou vás brzy nakazí. Čekejte, obrovskou chuť surfovat, stejně jako se potápět, protože obojí tu patří k nejkrásnějším na světě. Čekejte silnice přeplněné skútry, ze kterých ale nikdo nekřičí, že jezdíte jak ponocní. Čekejte nejromantičtější východ slunce ze sopky Batur, opice, které vás okradou rychleji než čeští kapsáři, úžasné chrámy, vysoké vodopády, skvělé jídlo, Bintang – pivo, co vás zchladí, psy, válející se všude a především pocit absolutní spokojenosti, který vás ujistí, že se právě nacházíte v ráji!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na Bali za 15 841 Kč

Z Prahy na Bali se Singapore Airlines a odbaveným zavazadlem


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Singapur (SIN)

Lufthansa

Singapore Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)