Z Prahy k Viktoriiným vodopádům do Zimbabwe
8.6.2022

Z Prahy k Viktoriiným vodopádům do Zimbabwe

10 218

O této nabídce

Se skvělou a zároveň poměrně raritní nabídkou pro všechny milovníky „černého kontinentu“ vyrukovala letecká společnost Lufthansa ve spolupráci se svojí dceřinou aerolinkou Eurowings Discover. V jejich rezervačním systému můžete ulovit letenky k ikonickým Viktoriiným vodopádům za zcela bezkonkurenční ceny. Zpáteční letenky z Prahy do Zimbabwe na letiště Victoria Falls pořídíte za 10 218 Kč. Dostupný je omezený počet termínů na přelomu srpna a září.

Základní tarif „Economy Light“ obsahuje pouze příruční zavazadlo, s nímž je ale každá cesta po Africe snazší. Pokud byste potřebovali větší bágl odbavit, je třeba počítat s příplatkem cca 60 €/směr – stále se však bude jednat o letenky za parádní cenu! Routing vás v obou směrech povede přes německý Frankfurt, přičemž v jednom směru vás čeká ještě krátká zastávka v namibijském Windhoeku.

Podmínky pro cestování

Cesta do Zimbabwe

Před cestou do Zimbabwe je nutné disponovat dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas). Povinný je také formulář a turistické vízum.

Kompletní vstupní podmínky, všechny užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Zimbabwe“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky Lufthansy nebo snadno přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: příruční zavazadlo á 8 kg
 • Dostupnost: srpen/září 2022
 • Termíny:
  • 23. 8.  – 11. 9. za 10 218 Kč
  • 30. 8. – 14. 9. za 10 218 Kč
  • 30. 8. – 16. 9. za 10 218 Kč
  • 8. – 21. 9. za 11 393 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Viktoria Falls za 10 218 Kč

Z Prahy k Viktoriiným vodopádům do Zimbabwe


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)