Z Prahy do Říma po celé léto
24.2.2023

Z Prahy do Říma po celé léto

860

O této nabídce

Říká se, že všechny cesty vedou do Říma. Nyní do Říma (FCO) míří i přímé lety z Prahy na křídlech aerolinky Wizz Air od 860 Kč, a to například v termínu od 19. do 23. června. Termíny jsou dostupné od dubna do září, a to včetně letních prázdnin! Je jich k mání více než dost, tudíž ve Věčném městě můžete strávit pár dní nebo klidně i týden a nudit se určitě nebudete.

S sebou si můžete vzít příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm a hmotnosti do 10 kg. Větší příruční zavazadlo si můžete zakoupit spolu s přednostním nástupem a cena začíná na 840 Kč v jednom směru. 

Na nejnižší ceny letenek dosáhnete se členstvím ve věrnostním programu Wizz Air Discount Club. Členství se vyplatí již při dvou zpátečních letech ročně, anebo jednom zpátečním letu při alespoň dvou cestujících. Po zakoupení členství budete moci létat za akční ceny po celý zbytek roku.

Podmínky pro cestování

Cesty do Itálie

Pro vstup do Itálie nejsou třeba žádné certifikáty, testy ani formuláře. Stačí si sbalit kufry a vyrazit. Pro více informací o opatřeních navštivte naši stránku „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Starověký Řím – jedno k nejkrásnějších měst světa

Je kolébkou evropské kultury a civilizace, a ještě k tomu tak nádherný a majestátní. Řím prostě nesmí chybět na bucket listu žádného cestovatele. Fontány zdobené krásnými sochami se tam střídají s uměním proslulého Michelangela, co třeba takové fresky Sixtinské kaple! A vlastně celý Vatikán, sídlo papeže, je jako z pohádky. Toulejte se uličkami a nechte se opálit horkým italským sluncem. Zastavte na výborné jídlo, vůně špaget “alla carbonara” sypaných jemňoučkým pecorinem vás nenechá dlouho otálet. A pokud by vás to náhodou v Římě už nebavilo (jakkoliv nemožné nám to připadá), je to jen kousíček do města Tivoli nebo na pláž Lido di Ostia.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rrezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Říma za 860 Kč
Z Prahy do Říma po celé léto

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Řím Fiumicino (FCO)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)