Z Prahy do Říma na prodloužené víkendy v červnu
21.3.2022

Z Prahy do Říma na prodloužené víkendy v červnu

778

O této nabídce

Maďarský nízkonákladový dopravce Wizz Air během letního letového řádu výrazně navýší počet spojení na lince z Prahy do Říma. Mezi tuzemskou a italskou metropolí bude létat rovnou 7× týdně (každý den).  Ruku v ruce se změnou v letovém řádu Ryanairu, který v Římě změní letiště a od příštího týdne již nebude létat na Ciampino (nýbrž na Fiumicino), se tak můžeme těšit na přímý konkurenční „boj o Řím“. V rezervačním systému aerolinky Wizz Air nyní ulovíte levné letenky z Prahy do Říma na prodloužené červnové víkendy za ceny začínají na skvělých 778 Kč. Odlety jsou naplánovány na čtvrteční večer, zatímco návraty na nedělní odpoledne (případně pondělní ráno).

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Před cestou do Itálie je nutné disponovat  dokladem o očkování / prodělání nemoci nebo negativním testem (viz Evropský COVID pas). Vzhledem k přísnějším opatřením na místě, ale rozhodně doporučujeme jednu z prvních variant. Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 18. března 2022 došlo k úpravě pravidel návratu do ČR, v případě návratu ze zemí Evropské unie již není nutné předkládat příjezdový formulář ani doklady bezinfekčnosti.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Říma za 778 Kč

Z Prahy do Říma na prodloužené víkendy v červnu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)