Z Prahy do Říma na listopadové a prosincové prodloužené víkendy
22.8.2023

Z Prahy do Říma na listopadové a prosincové prodloužené víkendy

654

O této nabídce

Levných letenek do Říma není nikdy dost! Tím spíše na prodloužené víkendy. V rezervačním systému aerolinky Wizz Air dnes ulovíte zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Říma, na letiště Fiumicino (FCO), za parádní ceny startující na 654 Kč (tradičně platí pouze pro členy WDC, ostatní cestovatelé si musí pár stokorun připlatit).

Maďarská aerolinka s příchodem zimního letového řádu v závěru října navýší počet týdenních rotací mezi oběma metropolemi na rovných deset. Dokonce dvakrát denně se bude létat v úterky, čtvrtky a soboty. Ideálně proto vyjdou prodloužené víkendy od soboty do pondělí/úterý, kdy díky brzkému rannímu návratu nebude nutné čerpat ani dovolenou (pokud můžete např. pracovat na „home office“).

A jestli vás neláká Řím nebo jste ho již navštívili, mrkněte se na stejně lákavou nabídku levných letenek z Prahy na Sicílii.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Prahy do Říma za 654 Kč

Z Prahy do Říma na listopadové a prosincové prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Řím Fiumicino (FCO)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)