Listopadové letenky z Prahy na Sicílii do Katánie
22.8.2023

Listopadové letenky z Prahy na Sicílii do Katánie

654

O této nabídce

V rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Wizz Air dnes ulovíte velmi levné letenky na Sicílii! Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Katánie (CTA), ležící na východním pobřeží ostrova pod majestátní sopkou Etna, pořídíte již od 654 Kč (cena tradičně platí pro členy WDC, ostatní cestovatelé si musí pár stokorun připlatit). Vybírat můžete z pestré škály listopadových termínů – jak na prodloužené víkendy od soboty do úterý, tak na delší (např. týdenní pobyty).

Veškeré informace o letišti v Katánii (CTA), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města či dalších míst na Sicílii, naleznete v našem novém průvodci.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Prahy do Katánie za 654 Kč

Listopadové letenky z Prahy na Sicílii do Katánie


Bude se hodit

Letiště Katánie (CTA)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)