Z Prahy do Ománu za mimořádně nízké ceny
29.7.2023

Z Prahy do Ománu za mimořádně nízké ceny

od 3 952

O této nabídce

Včera jsme vás upozorňovali na třídenní slevovou akci turecké nízkonákladové aerolinky Pegasus Airlines. V její nabídce momentálně ulovíte zpátečních letenky do mnoha destinací v západní Asii za skvělé ceny a některé z nich musíme sólo vypíchnout! Mimořádné levné jsou například letenky z Prahy do Ománu! Zpáteční letenky z české metropole (PRG) do tamějšího hlavního města, Maskatu (MCT), totiž pořídíte za ceny začínající na 3 952 Kč! A to považujeme za téměř neodolatelnou možnost k cestě do této nádherné země.

Jedinou podmínkou pro uplatnění slev je členství ve věrnostním programu BolBol, které je ovšem zcela zdarma (stačí se zkrátka registrovat) – viz kompletní podmínky akce.

Jak uplatnit slevu? Proklikáte se celým rezervačním procesem od výběru letů, přes zadání údajů o cestovatelích až po volbu dodatečných služeb. V poslední kroku rezervace samotné, na stránce s platbou, rozkliknete tlačítko „Special Offers“ a zaškrtnete „Incredible Summer Sales: International 50% off!„.

Jak se dostat z letiště v ománském hlavním městě a další užitečné tipy naleznete v našem novém průvodci letiště Maskat (MCT).

 • Rezervujte: přímo na stránkách aerolinky
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 8 kg
  • odbavené á 20 kg  dokoupíte v dražším tarifu „Essentials“ za 19 €/ks/směr
 • Dostupnost termínů: 16. říjen – 14. prosince 2023
 • Platnost akce: 28. – 30. července 2023
 • Příkladové termíny:
  • 16. – 24. 10. za 4 493 Kč
  • 24. 10. – 1. 11. za 4 493 Kč
  • 11. – 15. 11. za 4 493 Kč
  • 25. 11. – 3. 12. za 3 952 Kč
  • 9. – 18. 12. za 4 986 Kč

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Přesuny po území Ománu nejsou rozhodně ty z nejjednodušších. Maximální volnost získáte s vlastním auťákem, tak se mrkněte  do naší autopůjčovny a kočár na vás může čekat již na letišti. Pronájem auta  vyjde na cca 750 Kč / den. V případě volby „SUV“, které ale není nutné, počítejte s dvojnásobnými cenami.

Podmínky pro cestování

Cesta do Ománu

Cestování do Ománu již nepodléhá žádným „COVID pravidlům“. Turistické vízum obdržíte zdarma na letišti po příletu. Kompletní informace naleznete tradičně v našem průvodci „Koronavirus v Ománu“.

Náhled letenky z Prahy do Ománu za 3 952 Kč

Z Prahy do Ománu za mimořádně nízké ceny


Bude se hodit

Letiště Maskat (MCT)

Letiště Praha (PRG)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)