Z Prahy do New Yorku za parádní cenu
23.8.2022

Z Prahy do New Yorku za parádní cenu

8 469

O této nabídce

Letecké společnosti American Airlines a British Airways prodloužily validitu akčního tarifu na letenky z Prahy do New Yorku až do nadcházejícího pátku a vy tak máte stále možnost ulovit letenky do „Big Apple“ za parádní ceny! Zpáteční letenky z Prahy do New Yorku jsou dostupné za 8 469 Kč na mnoho termínů po celou první polovinu kalendářního roku 2023 (+ několik málo i během letošního listopadu a prosince). Routing zahrnuje vždy jeden přestup v Londýně v obou směrech.

Pozor si dejte na nejlevnější kombinace, jejichž cena zpravidla klesne pod 8 tisíc Kč, ale znamená nutnost měnit letiště v Londýně (transfer z Heathrow na Gatwick). Úspora několika stokorun není v tomto případě příliš výhodná. V našich kalendářích níže, které určitě použijte pro termínovou inspiraci, najdete směrování pouze přes Londýn Heathrow – tedy hladké přestupy bez nutnosti měnit letiště.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do New Yorku (bez nutnosti měnit letiště) za 8 469 Kč

Z Prahy do New Yorku za parádní cenu


Bude se hodit

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Letiště New York – Newark (EWR)

Letiště Praha (PRG)

American Airlines

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)