Z Prahy do New Yorku se Singapore Airlines
22.12.2022

Z Prahy do New Yorku se Singapore Airlines

10 113

O této nabídce

Prémiová letecká společnost Singapore Airlines dnes spustila předvánoční promo akci, v jejímž rámci ulovíte mj. hezké letenky na východ Spojených států amerických! Zpáteční letenky z Prahy do New Yorku pořídíte za ceny začínají na 10 113 Kč. Základní tarif „Economy Lite“ přitom u tohoto dopravce zahrnuje také bezplatnou přepravu hned 2 ks odbavených zavazadel = k dispozici máte až 46 kg k odbavení. Jestliže si neradi cestujete „nalehko“, bude pro vás nabídka Singapore Airlines jasná volba!

Cestou do New Yorku vás čeká jeden hladký přestup ve Frankfurtu,. Na zpáteční cestě poté delší, téměř celodenní, layover. Přískoky mezi Prahou a Frankfurtem jsou realizovány spřátelenou aerolinkou Lufthansa. Cestovní období je omezeno na duben a první polovinu května, případně poté na září až listopad 2023.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do New Yorku za 10 113 Kč

Z Prahy do New Yorku se Singapore Airlines


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Singapore Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)