Z Prahy do New Yorku s odbaveným zavazadlem na křídlech Condoru
1.11.2023

Z Prahy do New Yorku s odbaveným zavazadlem na křídlech Condoru

9 620

O této nabídce

Pěkné letenky z Prahy do New Yorku dnes ulovíte v nabídce letecké společnosti Condor! Zpáteční letenky z Prahy do ikonického města na východním pobřeží USA na vás čekají od 9 620 Kč. Vybírat můžete z termínu v druhé polovině listopadu či na jeho přelomu s prosincem, což je ideální možnost k výletu za předvánočními nákupy, nebo poté v únoru příštího roku.

Základní tarif obsahuje také bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla s hmotnostním limitem 23 kg. V obou směrech vás cestou čeká jeden pohodlný přestup v německém Frankfurtu (FRA). Transkontinentální lety mezi Evropou a Severní Amerikou operuje právě aerolinka Condor, zatímco přískoky z Prahy do Hesenska a zpět německá Lufthansa.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Cestování do Spojených států amerických je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Vystačíte si pouze s elektronickou registrací ESTA. S jejím vyplňováním vám pomůže náš podrobný návod.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Prahy do New Yorku za 9 620 Kč

Z Prahy do New Yorku s odbaveným zavazadlem na křídlech Condoru


Bude se hodit

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Letiště Praha (PRG)

Condor

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)