Z Prahy do Malagy nejen na Silvestra
12.11.2021

Z Prahy do Malagy nejen na Silvestra

1 519

O této nabídce

Z dílny tuzemské dopravce Smartwings vypadla další pěkná nabídka. Po včerejších letenkách z Prahy do Dubaje za 4 484 Kč, tu dnes máme nabídku levných letenek z Prahy do Malagy. Zaletět si za slunečními paprsky na do španělské Andalusie můžete během zimních měsíců za 1 839 Kč. Nabídku letenek v podání českého dopravce doplňujeme ještě o jeden zajímavý tip od konkurenta na trase, a to aerolinky Ryanair. V jeho rezervačním systému ulovíte také několik zimních letenek, jejichž cena osciluje kolem 2 tisícovek, ale nám do oka padly zejména ty v „silvestrovském termínu“. Zpáteční letenky z Prahy do Malagy s odletem 28. prosince a návratem 4. ledna nejrychlejší cestovatelé uloví za 1 519 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta na Španělska

V případě cesty do Španělska, vč. Kanárských ostrovů, musíte před cestou vyplnit tento zdravotnický formulář. Pokud letíte z „rizikových oblastí“, mezi něž momentálně patří i celá ČR je třeba doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG ne starší 48 hodin;
  • negativní PCR test ne starší 72 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v rozmezí 11 – 180 dnů před cestou).

Bezinfekčnost nemusí dokládat děti mladší 12 let. Více informací o cestách do Španělska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Madridu nebo oficiálním španělském webu.

PS: Aktualizovaný seznam rizikových oblastí pravidelně (vždy v pátek odpoledne) zveřejňuje španělská vláda na tomto webu.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Španělsko momentálně spadá do zelené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Celou Andalusii nejsnáze poznáte díky vlastnímu auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si obrázek o dostupných možnostech.

Náhled letenky z Prahy do Malagy za 1 519 Kč

Z Prahy do Malagy nejen na Silvestra


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)